reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Po cc stara bliznę wycinają nie robią kolejnej wycinają wszytsko stare i robią nowa na iagaja przy tym brzuch lekko i moze troche bolec
Angoba jak ci do tej pory nie wrosło to chyba raczej juz nie wrośnie
Gosikk ciecie nie boli wiadomojestes znieczulona ale jak schodzi możesz zacząć czuć dyskomfort ból wtedy dają ci juz na zaś leki przeciwbólowe ale ogólnie da sie to przeżyć jak to mówi brzuch boli a nie dupa cc wyglada tak ze dostajesz na początek leki hamujące układ pokarmowy czasem robią lewatywę ale nie wiem czy to nadal jest praktykowane zakładaj ci wenflon musisz miec wygolone do góry bo tną dość nisko znieczulają cie pózniej anestezjolog sprawdza czy aby znieczulenie zadziałał pryska takim zimnym płynem jak działa to zakładaj acewnik podają antybiotyk profilaktycznie smarują brzuch takim specjalnym płynem zakładają to prześcieradło które w strefie operacji jest przyklejone do brzucha tak folia stawiaj parawanik i ten nadmiar zakładają po jednej stronie głowy masz anestezjologa który przez cały czas kontroluje twoje parametry dwóch lekarzy plus pielęgniarki jedna jest od narzędzi a druga pomaga anestezjologowi plus pod koniec położne które zajmą sie dzieckiem jak w twoim szpitalu moze byc ktoś. Tobą to będzie siedzieć po drugiej stronie twojej głowie mierzą ciśnienie co jakiś czas masz rękaw nałożony od poczatku trwa gdzieś około godziny wiadomo nacinają tylko raz a resztę rozciągają rękoma wyciągają dziecko możesz poczuć szarpnięcie i ciepły płyn na sobie to wody pokażą ci pewnie dIecko na chwilkę i idzie do wytarcia jak je wytrą i odsluzuja dostajesz je albo twoja osoba towarzysząca zabierają po chwili zszywają lekarz sprawdza czy macica sie obkurcza zamykają myją zdejmują parawanik przekladaj cie na normalne łóżko i jedziesz na sale i tyle

o matko, po Twoim opisie to nie wiem czy cc jest takie fajne:p chyba wolałabym urodzić jednak sn :D
 
reklama
Kiniasw86 ostatni mialam w 16tyg teraz bedzie 22tyg mam nadzieje ze z synkiem wszystko wporzasiu :) z tego co kojarze to my z koncowki listopada jestesmy a ty kiedy scan?
 
Ja czwartek na 14 oby wszystko bylo ok... termin z okresu mi wyszedl na 23 listopada a z pierwszego scanu na 4 grudnia wiec zobaczymy. ..
 
Ja mam termin na 4 listopada wedlug usg polowkowego a termin mam co miesiac u mojego gin a wy jak czesto macie terminy do przychodni
 
reklama
Do góry