reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mama_32, bardzo slabo :( dlatego zawsze prosze wczesniej to skierowanie, bo mniej niz za 30 dni trudno o termin. Chyba nie mam szans na usg w 37 tygodniu tam, jak dopiero 15/10 mam wizyte, nie bedzie terminow przed porodem na bank na usg.

Cheetah mowie ci mozna to wymusic na nich telefonicznie to nie moze tak byc ze sie placi a kobieta prawie rodzaca nie moze miec badania ze wzgledu na termin trzeba dzwonic i mowic ze badanie musi byc wykonane wiec oni po placowkach wtedy dzwonia i pytaja kto przyjmie dodatkowo. Wtedy bezposrednio z danej placoiwki do Ciebie zadzwonią i beda ci proponowac termin. Powiesz ze lakrz dal skierowanie i musisz zrobic na nastepna wizyte i tyle. I bedziemy tak walczyc :-)
 
reklama
Dla mnie dziwne ze taki lux med np gdzie ma kupe kasy wlasnie z tych pakietow nie ma usg normalnie w gabinecie i nie robi go normalnie na wizycie tullo sa jakies dodatkowe terminy to jest jkaies nie halo
 
Mamusie- czy ktoraś z Was wywoływała zdjęcie przez neta? możecie polecić coś? zaczęłam kiedyś robić album dla Maksymiliana (papierowe karty, zdj+opisy)i jak teraz o nie skończę to pewnie wcale.. a ciągle jestem uziemiona
 
Mama_32, nie wiem czy dostane skierowanie na usg w 37 tygodniu, jutro mam usg, a to 33 tydzien, i według tej rozpiski badan od luxmed, to wiecej sie nie nalezy (jedynie juz w 40 tyg i to w szpitalu). Oczywiscie, jak dostane, to bede walczyc o termin telefonicznie)
Claudia, podobnie sa nieliczni lekarzy co robia od razu przy wizycie ale chyba oni wiecej kasy dostaja jak maja odzielnie pacjenta, a odzielnie usg, wiec sie nie rwa do tego.
Anulka - ja kiedys wywolywalam w bardzo duzym formacie dla obrazu fotke w Empiku. Nie wiem jak tam ceny na normalne formaty w porownaniu z innymi serwisami.
 
Ja tez zawsze w rossmanie wywoluje zazwyczaj hurtowo bo czesto maja promocje i np za 300szt place 100zl ale tez i pojedyncze w wiekszym formacie 18x23 sa po 1,99 :)
Finke i jak tam?
 
reklama
Do góry