reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Z powodu obrzęku stop miałam tak spuchniete ze przerw między palcami nie miałam i w butach męża japonkach pojechałam plus drastyczny przyrost masy ciała 9 kilo w 2, 5 tygodnia. Po tygodniu woda zeszła 5 kilo mniej dodam że bez żadnych lekow tylko leżenie non stop pomoglo
 
reklama
wmuczka to niezle przeboje , tak ci sie woda nagromadziala, a waga sie nie przejmuj moja mala podejrzewam, ze moze n awet 3 nie miec, byle zdrowa byla:-)
 
Mąż też mi tak tłumaczy ale dla mnie trzy kilo to bardzo małe takie dzieci u mnie w rodzinie się nie rodzą ale oczywiście najważniejsze że jest zdrowa i oby tak dalej... a z tymi skurcz ami to u mnie jeszcze nic chyba ze nie wiem kiedy je mam... na kto max do 40 doszły skurcze
 
Przyznam się szczerze ze gdyby to ode mnie zależało to chciałabym posiadać jakieś inne nadzwyczajne umiejętności zwłaszcza ze wszystkie możliwe badania które mi wykonali wyszły idealnie...
 
Ja ostatnio zrobilam sobie miete i tak pijr pije i mysle sobie fuuuu jakas ble ta mieta a pozniej dopiero moj mi powiedzial ze wsadzil w jedno opakowanie z miety reszte z pokrxywy bo tam resztka byla a ja cala szklanke wypilam myslac ze pije niedobra miete i nie wpadlam na to ze to pokrzywa
 
reklama
Do góry