reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel Ty to panikara jesteś :) :) ile Ci jeszcze zostało ? Bo nie widzę na tel. Po cytologi tez lekarz mi mówił ze możliwe jest plamienie. Nie stresu się tak kobieto bo naprawdę nam tu pierwsza urodzisz :)
 
reklama
Finkemma 32t i 2 dzień mam.... Jak tu nie panikowac... Jak się poroni to ciąża jest trudna...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewel tez mysle ze to po badaniu w ubieglym tyg znajoma robila cytologie i tez troche poplamila po niej albo moze to czesc czopa ci zeszla jak sie bardzo denerwujesz albo to sie powtorzy to moze podjedz na ip tylko ze na pewno znowu beda grzebac ...? Wspolczuje i 3mam kciuki :)
 
Ewel ja czasami po badaniu tez plamie to normalne.
Ewel i juz nie ma znaczenia ze poronilas bo ta ciaze donosilas jestes w 33 tygodniu nawet jesli sie teraz urodzi to w zasadzie nic jej nie grozi. Musisz prxestac juz rozpamietywac tamta ciaze bo nie potrafisz cieszyc sie ta. Daj sobie powiedziec ze juz wam nic nie grozi a zobaczysz ze 90% dolegliwosci robila twoja glowa i strach.
Ty tak mocno nie potrafisz pogodzic sie z tamta strata ze zastanawiam sie czy nie potrzebujesz pomocy specjalisty bo to ze urodzisz dziecko to nie koniec pozniej dopiero czlowiek sie martwi a u ciebie tamta strata mocno wplywa ka kazdy aspekt zwiazany z dzieckiem
 
Ewel to na pewno po badaniu jak by się coś działo to by była sama krew... Pamiętam że żona kuzyna miała krwawienia ale ona to była chyba już po terminie albo kilka dni przed...
A co do twoich obaw i strachu myślę że Claudia ma dużo racji ja też na początku panikowałam wręcz sobie wmawiałam że znów coś będzie nie tak i w ogóle ale dzięki Mężowi który zawsze wie jak mną ,,potrząsnąć" inaczej zaczęłam patrzeć na tą ciąże i mimo że nie jest dobrze idę do przodu bo rozpamiętywanie tego co było mi nie pomaga wręcz mogło by mnie wykończyć a nie chce się doprowadzić się znów do takiego stanu... I jeśli jesteś w stanie sobie z tym sama poradzić albo poprosić męża o jakieś wsparcie to myślę że to jest dobra terapia... Ja nie korzystałam z pomocy specjalistów bo ja o tym nauczyłam się mówić o tym otwarcie dużo rozmawiałam M i mi pomogło:)
 
hej dziewczyny :-)
ewel przestań panikować i dopatrywać się symptomów niepokojących bo zrobisz albo sobie albo dziecku krzywdę ( nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale twoje nerwy powodują że twoje dziecko urodzi się pobudzone i będzie miało trudności ze spaniem itp ) albo wpędzisz siebie w depresję. więc wyluzuj.

ja dziś z synkiem 2 godziny byłam na palcu zabaw. na plażę nie pojechałam bo pogoda głupia dziś. w słońcu gorąco a jak zajdzie to zimno.

gotuję zupkę pomidorową z domowego przecieru na swojskiej kurce i ze swojskimi warzywami :-) tylko kurcze nie ma w pobliżu uprawy swojskiego ryżu :-) muszę do Azji skoczyć :-) hehehehe
 
Może to tak wygląda... Ale ja nie pani kuje... Po prostu zapytałam czy może być takie plamienie po badaniu bo nigdy nie plamilam po. Badaniach... Wczoraj jak. Wrocilam tak. Juz było i spokojnie uznałam ze to wynik badania, ale dziś jak się pojawiło to ciut mnie zastanowiło to chyba nic dziwmego:)))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Was na badaniu gin wziernikuje?Bo ja cała ciąże mam badana tylko ręcznie szyjkę.na całe szczęście nic mi sie jeszcze nie przypaletalo tyle dobrego.
 
Ewel tez jestem po poronienieniu.moje dziecko mialoby 5 mcy.A pomimo to bardzo spokojnie podchodzę do tej ciazy, po 13 tyg wyluzowalam :) na pewno też inaczej przechodzi się poronienie jak jest drugie dziecko w domu.syn bardzo mi pomógł bo nie dawał myśleć ciągle absorbujac sobą :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja po cytologi ale w 8 tyg miałam takie płomienie ale.to mi powiedziała że może tak być bo wszystko ukrwione bardziej.
Ja mam dwa smoczki z nuka i jeden dostałam razem z butelka z firmy mam.
 
Do góry