reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Agami mnie wziernikuja niestety... I sobie uswiadomilam ze w pt tydzień temu 2 razy mnie badali... Plus posiew w pn tez plus posiew w śr tez plus posiew i wczoraj... Mówiłam ze posiew mam wynik 3 dniowy... Nie idę juz nigdzie dość tego grzebania:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mnie tylko raz w tej ciąży badali wziernikiem a tak to zawsze ręcznie szyjkę i tyle...
Eh ja dziś mam lenia nic mi się nie chce tylko tyle co do sklepu się przeszłam a tak to w łóżku siedzę już mi się nudzi takie leżenie i nic nie robienie:)
 
Mnie co wizyte bada wzierniku i recznie szyjke ale jakos nigdy nie plamilam po badaniu, raz tylko po cytologi ale to norma, po tym badaniu polozna poinformowala mnie ze moge plamic
 
Mnie zawsze nie wiem od czego to zalezy, nie cierpie tego bo boli ale co poradzic. Czesto na drugi dzien mam w wydzielinie hmmm takie wloski brazowe ale wiem ze to z tego.
Kazda z nas jest inaczej ukrwiona wiec jedna bedzie zawsze plamila inna czasami a jeszcze inna nigdy.
Ja Ewel absolutnie nie mowie tego co mowie w zlych zamiarach ale szkoda mi ciebie i dzidzi ze tak to bardzo przezywasz. Bo wiekszosc z nas ma to samo co ty ale na to nawet uwagi nie zwroci. Jak mloda sie urodzi to dopiero sie zacznie nerwowka i musisz sobie zaczac jakos radzic z tym strachem bo owszem przy dzieciach treba byc czujnym i miec oczy w dup.e ale tez bez przesady bo wysiadywanie ciagle u lekarza naraza dziecko na kontakt z roznymi chociazby chorobami. Ciezko jest to wyposrodkowac ale trzeba. Musisz uwoerzyc w to ze jest ok nic sie nie dzieje masz brextony ale nic nie robia szyjce gdyby mialy ja skracac juz dawno by to zrobily. Tobie sie skroci i bedziesz miala skorcze ale dopiero za jaki czas do porodu. Tylko zebys znowu ze skrajnosci w skranosc nie popadla i nie urodzila na kanapie hahaha
 
Mnie lekarz bada ręcznie :-)

Ale pierwsza ginka prowadząca badała mnie na kazdej wizycie wziernikiem szczegolnie jak pobierala cos. I mowila ze po tym moge miec brunatne plamenia bo jeszcze teraz zmienili jakies tam przyrzady do pobierania na bardziej drapiące i a tak ukrwione szyjki itp latwo podraznic.

Ewel mialas tego zdecydowanie za duzo w ostatnim czasie wiec to pewnie to. Daj sobie odpocząc od IP i naprawde nie martw sie musisz sie troszke poddac naturze nie myslec za wiele obserwuj, nie sądze zeby cos tak nagle sie dzialo jak mialas tyle badan w krotkim czasie.
Juz naprawde jestes daleko i dzidzia nawet jakby miala sie urodzic to da sobie rade jak mowia inne dziewczęta.

Trzymaj sie odpoczywaj ogladalas juz Pamietniki Vampirow? ;-)

Ja dostalam wlasnie ogromnego kopa w żebra pierwszy raz auauauauauauauau....zabolalo, za co sie pytam synu za co????:-)
 
mysle ze tak to moze bywac z pierwszym dzieckiem-czlowiek jest zielony i na wszystko reaguje zeby czegos nie przeoczyc.Natomiast ewel wierz mi ciaza to pikus :) potem to dopiero sa problemy, rozsterki i zmeczenie :)
 
Malaja, ja tez mam wrazenie ze moja znowu sie przekrecila. Inaczej ja czuje, bardziej po bokach wiec chyba znowu lezy poprzecznie.

Pamietacie takie wafle z masa kakaowa z dziecinstwa? Dzis bylismy rodxinnie w sklepie, corka wziela paczke z polki, spojrzelismy na siebie z mezem i juz wiedzielismy czego chcemy. To taki smak dziecinstwa :) Masa sie juz robi, jak ostygnie przelozymy i bedzie pycha na wieczor :)
 
reklama
Agami widzę jak to wyglada:)) bo często siostrze z dziećmi siedziałam i też pracuje w przedszkolu... Wiadomo że to. Nie to samo co bycie ze swoim. 24/24 ale namiastki i smaku tego doswiadczylam:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry