reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Macie racje, ja pzy pierwszej ciazy tez bardziej panikowalam, a potem po porodzie myslalam ze oszaleje...to dopiero sie zaczyna - choroby,czuwanie w nocy, strach czt sie najada, czy ma alergie czy oddycha, w brzuszku wiadomo ze zawsze przy nas i dobrze zaopiekowane i najedzone, a poza brzuchem - strach sie bac czasem
 
reklama
jak ja jestem dziś zmęczona :-) oooooo masakra.... i ciągle głodna. też tak macie???? i ciągle chce mi się jeść czegoś tłustego.

a mój synek ma czkawkę :-)
 
Ewel, zamienilabym sie z Toba. Bo ja dla odmiany mam ogromna ochote na lody i jadlabym litrami... woda zdrowsza i w tylek tak nie idzie :)
 
Ja od dwóch tyg mam takie pragnienie ze czasem az mi sie wszystko zakleja w buzi az sie ostatnio bałam ze cukrzyca czy co nigdy tak nie miałam po wodzie z brity boli mnie żołądek i pije mineralna na butelki normalnie
 
Jaki ja mam brzydki brzuch matko. Wyszlam z wanny i niechcacy nago stanelam przed lustem od jakiegos czasu tego nie robie i co tam zobaczylam ze ta moja pilka jakas taka szpiczasta i opadnieta normalnie taki opadajacy brzuch jak maja osoby otyle ale to nie ltuszcz tylko wiadomo nabrzmialy wypelniony brzuch. Jeju jak ja zazdroszcze dziewczynom ktore kochaja siebie w ciazy bo ja serio niecierpie na siebie patrzec a teraz jeszcze ten brzuch wyglada jakbu mial spasc na ziemie. Leeeeee plakac mi sie chce. Siedza zawinieta w szlafrok i pije kakao bede po nim jeszcze grubszz.
Teraz byl moj czas na panike i marudzenie. Dlatego tak dobrze mi sie ostatnio oddycha bo z cyckow opadl na kolana
 
Claudia, jeszcze "chwila" a bedziemy wracac do swoich normalnych ksztaltow... choc czuje sie podobnie to juz wiemy ze blizej niz dalej. A kakao - zawsze dobre. Ja bede wcinac wafle ;-)
 
reklama
Do góry