reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kachha86 ja mam tak od 3tyg jak się zaczęły to okazało się ze skróciły szyjkę ale nie mocno... Tak że była na granicy. Dostałam leki ale mi średnio pomagają, sama cała noc się męczylam bo miałam ciągle brzuch twardy, skurcze czulam i mnie bolały. Dziś mam wizytę zobaczę co doktorka powie.... Dam znac

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Gratuluje :) a w ktorym szpitalu rodzilas?

Jak mam skurcze to zaczynam chodzic i przechodzi wiec to jeszcze nie porod :p
W czwartek jade na usg i juz bede wiedziala co i jak :)

Rodziłam w szpitalu Matki Polki w Łodzi. Z mojego szpitala przywieźli mnie tam karetka bo nie mieli odpowiedniego sprzętu do opieki nad wcześniakami.

Ewel trzymam kciuki żeby mała jeszcze siedziała w brzuszku.
 
wow to gratulacje! początek października i już się zaczyna trzymam kciuki, żeby wypuścili małego jak najszybciej ze szpitala i za jego zdrówko! :)
 
Ewelisia obyście jak najszybciej z Kacperkiem byli w domu.

Miniaaaa są takie małe żelazka turystyczne, do prasowania ubranek byłyby w sam raz :-)

Dziewczyny ja bym się już tak bardzo nie przejmowała, że skurcze skrócą szyjkę. W końcu ona też kiedyś do porodu musi się przygotować. Mojej koleżance szyjka trzymała do końca, nie chciała się skrócić ani zmięknąć i koniec końców 2 tyg po terminie miała wywoływany poród. Tak więc w tę drugą stronę też nie jest dobrze.
Moja szyjka jest już i krótka i miękka, a mnie to nie martwi nic a nic ;-) Myślę, że jeszcze te 2 tygodnie wytrzyma
 
reklama
Szyjka jak szyjka ale chodzi o rozwarcie... Lepiej trzymać rękę na pulsie żeby za wcześnie nie urodzic

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry