reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

mnie nic nie boli :-) aż się zastanawiam czy to jest nagroda za wymiotowanie do 24 tygodnia ciąży. jedyne co teraz odczuwam to zmęczenie większe niż przed ciążą. noooo ale cóż w końcu dwa organizmy pracują w jednym. kładę się spać bo jutro ciąg dalszy prania i prasowania ciuszków :-)
 
reklama
Hey kobitki dawno tu nie zaglądałem :) Jestem po wczorajszej wizycie w szpitalu synuś zdrowy , łożyska , przepływy, wody wporzadku. Jedynie waga mnie martwi 35 tc 2200 g ale lekarka tez mówi ze jest dobrze :) Cesarke pierwszy termin wyznaczył na 24 października ale wyprosilismy z mężem by dłużej posiedzial w domkowym brzuszku skoro jest i tak wszystko dobrze i ostateczny termin 3 listopad :) Co do cesarski to w szpitalu uznali ze wskazaniem jest brak postępu porodu przy rodzeniu córki wiec i przy drugim jest duże prawdopodobieństwo że bym się męczył wiele godzin a i tak skończyło by się cieciem . I nawet nie było mowy o SN . A ja też nie nalegalam. Papier od genetyka ze jestem obciążona choroba tez wzięli i u mnie to tez jest wskazaniem do cc.
 
Ja tez mam te klucia i mimo, ze w piatek gin powiedzial ze na tym etapie to normalne to jakos mnie to niepokoi. Dosc intensywnie to odczuwam i czeste sa :(
W najblizszy poniedzialek mam wizyte u swojej ginki to wypytam a poki co spakowalam wczoraj walizke.
 
Nasz synu w 35tc+5 ważył 2300 Finke więc będziemy miały małe dzieciątka po prostu ;)

Angoba, też mam te kłucia, szczególnie jak synu tam grzebie, to aż jęczę z bólu, bo przyjemne to to nie jest..
 
Hey kobitki dawno tu nie zaglądałem :) Jestem po wczorajszej wizycie w szpitalu synuś zdrowy , łożyska , przepływy, wody wporzadku. Jedynie waga mnie martwi 35 tc 2200 g ale lekarka tez mówi ze jest dobrze :) Cesarke pierwszy termin wyznaczył na 24 października ale wyprosilismy z mężem by dłużej posiedzial w domkowym brzuszku skoro jest i tak wszystko dobrze i ostateczny termin 3 listopad :) Co do cesarski to w szpitalu uznali ze wskazaniem jest brak postępu porodu przy rodzeniu córki wiec i przy drugim jest duże prawdopodobieństwo że bym się męczył wiele godzin a i tak skończyło by się cieciem . I nawet nie było mowy o SN . A ja też nie nalegalam. Papier od genetyka ze jestem obciążona choroba tez wzięli i u mnie to tez jest wskazaniem do cc.


30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl)
31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl)
32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl)
33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl)
34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl)
35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl)
36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl)
37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl)
38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl)
39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl)
40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)
 
hej dziewczyny. ja dziś piorę. jednak najpierw nadrabiam brak prania w weekend naszych rzeczy. wieczorem będę prać dzieciowe i prasować.
ogólnie dziś mam dzień lenia. nic mi nie jestem tylko po prostu nic mi się nie chcę. chętnie poszła bym spać
 
Ewel, Finkema cieszę się że same dobre wieści po wizytach.

Kinia takie kłucia u mnie też się zdarzają, ale mi się wydaje, że to mała się tam wierci i grzebie przy szyjce, jest to troszkę nieprzyjemne uczucie. Jak zmienię pozycję to zwykle przechodzi.

Dziewczyny, czy Wasze maluszki też często mają czkawkę? U mnie do tej pory zdarzało się to sporadycznie, a od około tygodnia mała ma czkawkę kilka razy dziennie. Nie wiem czy to normalne i szkoda mi jej, że tak ją ta czkawka męczy
 
reklama
Reni czytałam ze dla dziecka to nie jest żaden dyskomfort, nie czuje tego wcake:)) wiec się nie martw. U mnie zdarza się czkwaka ale raz na tydzień

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry