reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Moj maz kiedys tez myslal ze czkawka to bicie serca :) tylko serce u naszych maluszkow bije 110-150 razy na minute. Czkanie faktycznie przynajmniej u mnie jest czestsze niz u doroslego ale nie tak czeste jak uderzenia serduszka ;)
 
Dobrze ze ja juz pranie i prasowanie dla dziecka mam za soba, teraz to bym nie dala rady.
Poszlam jeszcze na spacer, ale ciezko bylo pod gore hehe. Smieje sie ze porod bede miala latwy jak tyle latam :p

Odebralam dzisiaj rozek dla dziecka, mialam wahania na poczatku ale zamowilam :)
 
Nam dzisiaj przyszło zamówienie z Gemini, więc jesteśmy gotowi i możemy rodzić :-):-)
Kurcze u nas czkawka i po 3 razy dziennie się zdarza :-) jak to któraś z dziewczyn napisała 'dzień bez czkawki, dzień stracony', bo u nas rzadko trafi się dzień bez czkawki :tak:
 
ja piorę i prasuję na bieżąco. nie ogarnęłabym jak bym miała najpierw wszystko wyprane a później prasowanie robić. a tak jedna pralka wyprana i wyprasowana i teraz się suszy drugie i wieczorem prasowanie.
 
reklama
Do góry