reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

hmmmmm....no właśnie...melduję się jako kolejna...na razie lekko zkołowana i zszokowana mamuśka /zaciążona/...
mam mętlik w głowie i tyle....problemów...szkoda gadac. Mimo to mam nadzieję że wszystko będzie ok i nie wywolam nic złego złymi myślami. przecież to dopiero poczatek...

ps. Bodzinko wyglądasz kwitnąco.
 
reklama
WOW! Aniu super news w niedzielny poranek :-) Wiesz, teraz jak masz dziudziusia w brzuniu musi być lepiej. Trzymam kciuki, żeby było dobrze :-) Spokojnej ciąży ! :-)
 
Aniii gratulacje!!!! Teraz MUSI byc dobrze.I nie stresuj sie prosze bo będzie jak ze mną..
Ja wróciłam w zeszłym tygodniu ze szpitala, zaczeły mi sie regularne skurcze w 31 tygodniu. Tydzień lezałam, kroplówka leki...Szyjka sie skróciła...Brzuchol idzie w dół...mam się oszczędzać, dużo odpoczywać i leżeć...Hmmm srednio wykonalne przy 4 latku, zwłaszcza, że po całych dniach sami w domu jestesmy....No i fenoterol w akcji....
Aniii na kiedy termin??
 
Cynamonko-gratulacje coreczki
Bodzinka-czekamy na Twojego synka i tez gratulujemy
Anii-hehe rozumiem ze nie planowane i tez gratuluje ;-)
 
itam !!!
Wpadłam pokazać Wam mojego Małego Mężczyzne
Oto Filip Robert ur. 03.12.2010, godz. 9.10, waga 3100, 55 cm.
dsc09221t.jpg

By null at 2010-12-07

Z bratem wczoraj , pierwsza doba w domku!!
dsc09242c.jpg

By null at 2010-12-07

Fifi yrodził się wcześniej dając mamie popalic...Do szpitala pojechalismy 20 listopada ze skurczami co ok. 3 min...Ponieważ jednak na usg wyszło, ze waży 2500, do tego była to końcówka 36 tygodnia i rozwarcie było tylko na pół opuszka, dostałam kroplowe z fenoterolu, w sumie 5 poszło, zastrzyki na płucka i przykaz lezenia. Podjeli wreszcie decyzje, ze będzie cc ale ciągle był im Mały wagowo..Myślałam, że wykorkuje..W końcu na 3 planowana cc..
 
reklama
Do góry