reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam

Mama 4 pewnie cie niema juz chciałam zapytać gdzie się wybieracie ? My też szykujemy się gdzieś , ale gdzie tego nie wie nikt wszystkie pomysły wyczerpane ....

Czekałam wczoraj do 22 na telefon od mojego kolonistów i nic dzwonie nic 23 dodzwonil ze juz dawno są i dobrze się bawi i zapomniał zadzwonić ze dotarli , a ty matko siedź i siwiej czy wszystko w porządku ...

Dziewczyny nie myślcie o poródach , jedno jest pewne gdy już przyjdzie nie ma odwrotu i napewno dacie rade ;) ja przeszłam 4 nie każdy idealny , tylko 4 wspominam w miarę dobrze był wtedy mój przy mnie i teraz tez zaciągne go choćby siła ...mój to stwierdził że jestem dziwna ze nie boje się porodu skoro wiem jak to boli i co mnie czeka odpowiedziałam tylko zgodnie z prawdą ze widok malucha mi to wynagrodzi i szybko o tym zapomnę :)
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
U mnie na zewnatrz chlodek z czego jestem baardzo zadowolona :-D
Ale od rana mam biegunkr. Mam w domu wegiel moge go zazyc?
Ja juz umyslam wlosy i na 12 do fryzjera. Teraz paznokcie pomaluje
 
Cześć dziewczyny :) moja Lenka chyba coraz bardziej się rozpycha bo czuje takie kłucia od środy, a wtedy właśnie poczułam takie wyraźne kopniaki.
Princeseczka oj nie jestem pewna ale chyba węgiel i smecte można w ciąży, ale dopytaj w aptece.
Linka to Cię młody ze stresował, on się super bawi i zapomniało mamusi a Ty z nerwów umierasz, współczuje.
Iza biedna i Ty tak całymi dniami sama? O matko masakra, ale mąż to też robi dla Was a Ty odpoczywaj i śpij.

Miłego dnia Dziewczyny!
 
Karosznurek, haha, uśmiałam się z tych zabobonów, straszne, że to jeszcze funkcjonuje, to moje dziecko pewnie ma ZD, bo wcześniej zaczęłam kupować :D

Też mam sporą wadę wzroku, bo -5,25, ale wg okulisty nie było to przeciwwskazaniem do SN, bo chodzi o samą siatkówkę, a ona nawet przy wadzie może być w porządku.

Keejti współczuję przeżyć przy CC, ja nawet nie czułam tej igły w kręgosłup bardziej niż zwykłe ukłucie przy pobraniu krwi... A bałam się strasznie i trzęsłam jak galareta przy tym.

Diabliczka, dobrze, że Ci przeszło, a może to atak rwy?
Ja chyba się przeziębiłam, gardło drapie od wczoraj i nos zatkany :(

Miłego weekendu :)
 
Sorry ze jak po ogień, ale tylko na sekundę wpadłam poczytać co i was. Przyjechaliśmy z samego rana:) nie autem, lecieliśmy samolotem a teraz siedzimy w Koperniku i dzieciaki resztkami sił szaleją ;) a Warszawa faktycznie az wyludniona!! Wszędzie pustki...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
dzień Dobry
widać, że weekend bo cisza straszna tu

Linka to Ci smyk w dobrej zabawie zapomniał a mamusi

Princeseczka zrób zdj po fryzjerze i pokaż

a ja rano machłam sobie jakieś ciasto na szybko z przepisu z internetu ciasto murzynek z jabłkami ale jeszcze nie próbowałam czy jadalne :)
później pojechałam do koleżanki bo przyjechała z zagranicy i byłam z nią w pepco, kupiłam pierwszą rzecz maluszkowi taki śliczniusi kocyk a potem wskoczyłam ze skromnym prezentem do siostry bo jej synek kończy dziś dwa latka
 
Ivi- bawcie się dobrze. Moja najstarsza od dłuższego czasu prosi choć o jednodniówkę w Wawie bo nigdy w sumie jej nie zwiedzała. Może uda nam się w te wakacje coś wykombinować.

Linka- na przyszłość polecam podstronę wycieczki - atrakcje w Polsce na stronie Czas dzieci. Fajne miejsca na wyprawę z dziećmi w Krk- to np. Park Jordana, Ogród doświadczeń, Ogród Botaniczny, Zoo, Wioski Świta- do których wybieramy się w przyszłym tyg., rejsy po Wiśle. Podobno też podziemia Rynku są dosyć interesujące jeśli chodzi o zwiedzanie z dziećmi. Są połączone z jakimiś pokazami multimedialnymi, tylko trzeba wcześniej rezerwować bilety. Wybieramy się tam od 2 miesięcy i jakoś nie możemy dotrzeć W pobliżu KRk Ojców,Tyniec, Niepołomice,Wieliczka, Bochnia dodatkowo trochę dalej Rabka- którą osobiście uwielbiam.

Wróciłam niedawno i powiem Wam, że padam dosłownie. Byliśmy trochę na łąkach, później w Muzeum Lotnictwa- gdzie podobało się głównie mężowi i synkowi bo tam eksponatami są oczywiście samoloty. Córki jakoś mało zainteresowane były, ale wybiegały się za to za wszystkie czasy bo całe muzeum jest na dość dużej przestrzeni i można spokojnie wchodzić i biegać również po trawnikach, później zaliczyliśmy Mc Donalda , a na koniec wylądowaliśmy w kinie na filmie " Szajbus i Pingwiny" . Niestety po 20 minutach szaleństwa mojej najmłodszej skapitulowałam i wyprowadziłam ją z kina. Płakała mi całą drogę, a dosłownie pod samym blokiem zatrzymała mnie Policja za rozbitą lampę, wjechali za mną w podwórko.Nie miałam na dodatek dokumentów samochodu- bo zostały w kinie u męża w kieszeni. Suma summarum dostałam tylko 50 zł mandatu za brak dokumentów i gratis sporo nerwów i obciach przed sąsiadami bo oczywiście wszystkie stare baby jak na złość musiały w oknach siedzieć.:crazy: Zaraz się pewnie rozejdzie, że jestem kryminalistką bo Policja się mną interesuje:cool:
Miłego wieczorku
 
Mama 4 ja właśnie wróciłam , zerkne na polecana stronkę . Podziemia rynku w Krk mamy zaliczone juz jakiś czas temu godne polecenia i jeśli posiadasz akceptują Kdr myśmy płacili dosłownie 18 zł za 3 osoby a normalny jeden kosztował tyle :)

Myśmy zwiedzili dziś Wiśle , Ustroń Zywiec i nie wiadomo co jeszcze jeszcze pojechaliśmy na około przez Oświęcim w górach super było dzieciaki zachwycone zrobiliśmy nad wraca rzeczą grilla i chłopca to najbardziej się podobało bo było dużo kamieni które mogli do niej wrzucać .. w Wiśle zobaczyli skocznie Małysza ale jakiś specjalnych zachwytów nie było ;) na czantorie chcieliśmy wyciągiem wyjechać z tym ze juz nieczynne było eh ...

A mój synek zek pierworodny dzwoni na sekundę mówi a już nic i tyle . Oddzwaniam i mówi że tylko chce mój głos usłyszeć i ze czasu nie ma ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry