reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej witam nowe mamusie
Niestetu nie spamietalam wszystkiego co napisalyscie, ale ogolnie widze, ze przewazaja chorobu, uplawy i bole.. no i mnie tez dopadlo.. wczoraj tak dziwnie jakos podnioslam malego, ze mocno zaklulo mnie gdzies w macicy i od tatmtej pory pobolewa :-\ a kregoslup to nie wspomne..

Ale musze sie ogarnac i wyjsc gdzies, bo oszaleje od lezenia w domu..

Milego dnia
 
reklama
Witam sie I Ja, dzis po śniadaniu. Mdłości juz w nocy mnie dopadly.. Ogólnie dzis coś słabo ale nie marudze. Sluz za to lepszy, normalniejszy ale do WC latam..
Czy ten węgiel jest bezpieczny?
Bliźniaków gratuluję, zawsze mi się marzyly. Szybko było widać na usg chyba.
Nessi, ja tych chusteczek niestety nie mogę używać, zawsze mnie pidraznialy. Nie ma bidetu u giną? Skup się na wizycie, pewnie nabakniesz ze Ty po pracy i nie sądzę by śmiał cokolwiek oceniać. Choć rozumiem, że chodzi też o Twój komfort psych.
Emka trochę to nie w porządku ale teraz ważne by wyniki były na popołudnie.
Witam nowe mamy, piszcie piszcie w kupie raźniej.
Ja dzis pizytywne nastawienie pinownie i takie juz musi zostać bo zwariuje haha.
Duzo zdrowka dla dzieci!!

Poproszę o pomysły na obiad :-)
 
Magart byłaś wcZeśniej na wizycie czy dopiero w piątym tygodniu i wtedy stwierdził bliźniaki?
Też po cichu liczę na bliźniaki Ale U nas w rodzinie nikt nie miał :)

a

Wczoraj byłam na pierwszej wizycie. U nas w rodzinie też nikt nie miał bliźniaków.


LILITH węgiel jest bezpieczny w ciąży. Podobnie jak Smecta.
 
Aob oby więcej nic nie bolało.

Nathani powiadasz mdłości hi to witam w klubie, u mnie mdłości cały dzieł są i odpuszczaja, ale z córkami to mnie gorzej modlilo i wymioty,.

Właśnie spojrzałam w kalendarz i u mnie test pozytywny bardzo słaby 18 lutego 6 marzec serce, ciut lepszy test 20 lutego więc 2 tyg z małym hakiem po teście serduszko
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1457518336.432004.jpg
myślicie ze taki przyrost jest ok czy nie ?
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1457518323.063525.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1457518323.063525.jpg
    75,6 KB · Wyświetleń: 41
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1457518336.432004.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1457518336.432004.jpg
    75,6 KB · Wyświetleń: 352
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie. U nas w rodzinie też nikt nie miał bliźniaków.


LILITH węgiel jest bezpieczny w ciąży. Podobnie jak Smecta.
Fajnie tak pierwszy raz pójść na wizytę i wszystko już zobaczyć :)
U mnie wszystko wyjaśni się 18.03 do tego czasu mogę sobie żyć nadzieja ze może jednak ;)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Jak ja pójdę w końcu na wizytę, to Wy już będziecie sie wybierały przynajmniej na drugą.

A co do ciąż mnogich - moja mama jest jedną z trojaczek, mój ojciec chrzestny (syn siostry babci od strony taty) z bliźniąt dwujajowych i moja kuznka, wnuczka jeszcze innej siostry babci (od strony taty) urodziła bliźniaki dwujajowe.
 
reklama
Joasia to dużo przypadków :D fajnie :)

Dana witaj :)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry