reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Keejti ja nie pomogę, na apce mało które suwaczki widać, a swój komputer w weekend zepsułam:-/

Dziewczyny skoro Wy takie specjalistki od tortów to może doradzicie jak udekorować tort na roczek, mnie to czeka tuż, tuż. Tortów klasycznych nie lubimy, obiecałam mężowi że zrobię sama, taki z jagodamy, na wierzchu ubita kremowka więc jeśli jakieś dekoracje, to raczej coś lekkiego, zwykle właśnie tylko borowek trochę kładlam i takie małe bezy, ale nie wiem czy na roczek to tak nie za skromnie... Poradzcie coś :-)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
jestem cały czas ;) tylko jakoś weny niemal do pisania ..
wczoraj wysprzatalam całe mieszkanie a na koniec kuchnie mi zalało bo odpływ szczelil i co poszłam kupiłam i zrobiłam bo po co na mojego czekać eh sama do siebie się śmiałam bo zawsze jak dzieci są uparte i zaambitne ze muszą coś zrobić sami i koniec to mojemu mowie ze to ponim mają hihi a to jednak pomnie :)
Dziś nie mam ochoty na nic ciągle mi słabo energii brak i wszystko mnie przerasta wręcz , i powoli zaczynam prowadzić nocne życie , spać nie mogę laze po mieszkaniu...

Keejti masz 13 i 3 dni :) na suwaku
 
Lilith za chwile sie dowiesz :) ojezu współczuje malowania ścian nie zniosłabym :) oj Mó tez sie szybko nudzi ale działam dodatkami... Kolory i nowe meble dopiero jak drugi maluszek bedzie miał ze 2-3 latka ...

Aob bardzo dobrze ze
Miałaś tez bym męczyła !
Oj tylko chciałabym zacząć juz przybierać na wadze hehe :)

Lilith ja na drugiej wizycie przeglądałam swoją kartotekę i dobrze ze wczesniej nie widziałam jak lekarz zapisał widoczne 3 kończyny bo bym sie martwiła
Cały czas , na szczęście przed kolejna juz widziałam wszystkie :)

Zazdroszczę Wsm ze umiecie torty zrobić ja antytalent tzn nigdy nie próbowałam ale nie mam przyjemności


Netta zazdroszczę ślubu :)) cudo przeżycie :) bo to Twoj tak?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Keejti ja nie pomogę, na apce mało które suwaczki widać, a swój komputer w weekend zepsułam:-/

Dziewczyny skoro Wy takie specjalistki od tortów to może doradzicie jak udekorować tort na roczek, mnie to czeka tuż, tuż. Tortów klasycznych nie lubimy, obiecałam mężowi że zrobię sama, taki z jagodamy, na wierzchu ubita kremowka więc jeśli jakieś dekoracje, to raczej coś lekkiego, zwykle właśnie tylko borowek trochę kładlam i takie małe bezy, ale nie wiem czy na roczek to tak nie za skromnie... Poradzcie coś :-)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom


Maleducada myślę, że fajnym pomysłem na wykończenie tortu jest opłatek ładnie masą wykończyć i super sprawa. wrzucam Ci tu przykładowe, robione przez moją siostrę
 

Załączniki

  • tt.jpg
    tt.jpg
    58,5 KB · Wyświetleń: 62
  • ttt.jpg
    ttt.jpg
    94,9 KB · Wyświetleń: 65
  • tttt.jpg
    tttt.jpg
    112,4 KB · Wyświetleń: 77
Widzę, że na dobry wątek trafiłam, bo też uwielbiam robić i dekorować sama torty. Jak będę miała chwilę to wrzucę kilka fotek moich tortów :)
Ale mnie ulga ogarnęła, że pojechałam do mojej gin. Do jutra bym oszalała, a tak wiem, że jest ok.

gaga śliczne torty. Sama robiłaś?
 
Hej:) już jestem :) wiecie co jestem w szoku..pisalam z siostrą cioteczna..jej przyjaciółka jest w ciąży na tym samym etapie co my..i wiecie co Gin jej odmówił zrobienia prenatalnego :O a była w takim tyg że nawet gdyby umówiła się na kolejną wizytę to byłoby już za późno..teraz poszła do niego bo angina i straszny kaszel to na anginę dał leki a na kaszel powiedział że nie będzie faszerowac..gdzie już nie daje rady tak rwie..poszła do lekarz rodzinnej to ta jej powiedziała że nie przepisze nic bo nie bierze odpowiedzialności za jej dziecko..no szok

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maleducada ja wolę naturalne, zobacz na ten:

Link do: Moje Wypieki | Tort piętrowy czekoladowo - borówkowy

Tylko by było bardziej wykwintnie dodalabym kilka srebrnych cukrowych kulek do ozdoby.


Keejti jak Linka widzę, tak więc 14tc.


Emka no ja juz bym panikowala hihi. Z tym, ze tylko moja lekarka ma dodatkową kartę, oni muszą wszystko w moja wpisywać, która mam przy sobie.
Juz się śmiałam dzis do męża, że będziemy mogli wybierać między tymi 3 imionami co podalam a ten: no szczególnie jak coś będzie między nogami hihi.
Ale ten czas nam leci. Dopiero wątek zakladalas..

Linka, Keejti gorszy dzień czy juz tak troszkę dłużej? Może od pigody? Albo każda z nas to dopada raz na jakiś czas..


Iza to Ci lekarze pisowi??
 
reklama
Do góry