reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama

agn92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny jakie macie doświadczenia z ząbkowaniem? Moja córa mega długo się śliniła, zęby wyszły jak miała 10mcy, wysoka gorączka i biegunka ale nie płakała jakoś szczególnie . Miałam nadzieję, że z synkiem będzie lepiej a zapowiada się gorzej. Dwa dni temu miał gorączkę, w sumie zero innych objawów. Od jakiegoś czasu wscieka się, gryzie co popadnie ,slinotok itd. Wczoraj wieczorem wpadł w taki szał płaczu ,kompletnie nie dało się go uspokoić, dopiero jak się zmęczył.na pewno ząbki bo grał ręce, zimny gryzak trochę przyniósł ulgę- na chwilę. Dałam mu paracetamol. Po dziąsłach nic nie widać. Jestem przerażona czy to może trwać kilka miesięcy zanim wyjdzie pierwszy ząb??? Żal go strasznie...
Z zębami nie pomogę bo u nas było raczej łagodnie. Brak gorączki, kilka zielonych wodnistych kup, trochę marudzenia, że trzy ciężkie noce, drapanie za uchem i gryzienie wszystkiego. Na dziąsłach było widać dopiero jak się przebijały wtedy objawy nasilone (kupy i noce niespokojne) a jak się przebiły to spokój. Smaruj żelem na ząbkowanie, przy silnym płaczu nie bój się dawać paracetamolu przecież takie wychodzenie zebow bardzo boli. Powodzenia i siły!

agn92

Rozwiązania
0
Halo dziewczyny jak tam u was? My się dosłownie rozpuszczamy :( przez ten upał po raz pierwszy mała ma odparzenia pupy :( także w dzień się wietrzymy, zakładam jej tylko tetre więc prania dwa razy więcej. W domu 29 stopni, na dworze dziś u mnie 36 więc w nocy tak samo gorąco. Już śpi tylko w pieluszce a i tak się poci... Mam nadzieję że się trochę ochłodzi

Sandi2018

Rozwiązania
0
Ojj upały straszne siedzimy w domu dopiero koło 18 wychodzimy na ogródek masakra jakaś bidulce gorąco.... W czym śpią wasze pociechy jak taki upał?

anet88

Rozwiązania
0
Ojj upały straszne siedzimy w domu dopiero koło 18 wychodzimy na ogródek masakra jakaś bidulce gorąco.... W czym śpią wasze pociechy jak taki upał?
Body na krótki rękaw. Okno otwarte na noc, ale i tak jest dramat jeżeli chodzi o temperaturę w mieszkaniu:(

Jol04

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wy tu o upałach, a ja w UK marznę jest jakieś 12- 14 stopni, od dwóch dni włączam ogrzewanie , a wieczorem odpalamy kominek. Do tego oczywiście pada.
Ja już po operacji- dochodzę do siebie. Mała oczywiście przez 24 godziny mlekiem tylko pluła, najgorszy był wieczór, ale jakoś przetrwali. W ciągu dnia jadła normalne jedzenie i było spoko, bo mnie nie widziała, a na noc mama była niezbędna. Biedactwo padło ze zmęczenia ok 23. Powiem wam, że jestem zaskoczona, że po 6 dniach od operacji tak dobrze się czuję. W porównaniu do cesarki - ból żaden.

reklama

agn92

Rozwiązania
0
Wy tu o upałach, a ja w UK marznę jest jakieś 12- 14 stopni, od dwóch dni włączam ogrzewanie , a wieczorem odpalamy kominek. Do tego oczywiście pada.
Ja już po operacji- dochodzę do siebie. Mała oczywiście przez 24 godziny mlekiem tylko pluła, najgorszy był wieczór, ale jakoś przetrwali. W ciągu dnia jadła normalne jedzenie i było spoko, bo mnie nie widziała, a na noc mama była niezbędna. Biedactwo padło ze zmęczenia ok 23. Powiem wam, że jestem zaskoczona, że po 6 dniach od operacji tak dobrze się czuję. W porównaniu do cesarki - ból żaden.
Pięknie że wszystko się udało!!!! Malutka da radę a ty musisz zdrowieć dla swoich maluchów :) przesyłamy trochę stopni ciepła hehe