reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczyny. U nas juz po majowce. Zamiast spacerów i plazowania dzien zaczelismy u pediatry z ospą a teraz siedzimy w domu przy klimatyzacji i kropkujemy młodzież gencjaną... Ech
 
reklama
Mnie dziś cały dzień boli podbrzusze... pachwiny ciągną...
II trymestr miał być lżejszy, ale nie jest ciągle mi słabo, w głowie mi się kręci, może nie mam mdłości non stop, ale jak tylko zgłodnieje to masakra. I skarpetki męża wyczuwam z daleka :errr:
 
Mnie dziś cały dzień boli podbrzusze... pachwiny ciągną...
II trymestr miał być lżejszy, ale nie jest ciągle mi słabo, w głowie mi się kręci, może nie mam mdłości non stop, ale jak tylko zgłodnieje to masakra. I skarpetki męża wyczuwam z daleka :errr:

Ja dzisiaj zaczęłam 14tydzień i choć mdłości mi przeszły tydzień temu to za to teraz mam właśnie jakieś napady słabości - tak słabo mi sie czasami robi, że muszę przysiąść [emoji53] na szczęście nie zdarza to sie codziennie ale dziwne jest. Niemniej samopoczucie mam lepsze, jednak te mdłości dawały w kość [emoji57]

Płomyk
Współczuje!! A ty miałaś ospę?
Mój Młody nie miał jeszcze ospy, a co dziwniejsze jakiś czas temu ospę miał jego kuzyn z którym chodzi do przedszkola i spotyka sie czasami po, a także najlepszy kumpel - a on nie zaraził sie od żadnego z nich... dziwna sprawa [emoji57]
 
U mnie wszyscy przechodzili. Teraz mloda chodzi w legendarne fioletowe kropki haha tylko pogody szkoda.
Ale zastanawia mnie gdzie zlapala bo bratanica moja tez teraz ospe ma ale oba w krakowie a my w wawie hehe i mysle czy od wesela mogła miec uspioną? Od 21 prawie 3 tygodnie.
Twój synuś mógł przejść bezobiawowo :)
 
Ospa często wyłazi po 2-3 tygodniach od zarażenia. Dziecko zaraża chwilę przed pierwszym wyrzutem i przy kolejnych, zazwyczaj są trzy rzuty krostek. Później tylko zaleczenie krostek.
 
Wiecie co skoro rozmawiamy o zakupach mniejszych lub większych co myślicie o zabawkach kontrastowych dla niemowląt o np. takich jak na tej stronie Link do: Wszystkie
Chciałabym zakupić (oczywiście później) właśnie takie zabawki - proste, kontrastowe kolory - myślę o karuzeli do łóżeczka, jakimś sensorku, książeczce ;)

Mój bardzo polubił kontrastową książeczkę , mimo innych nawet grających zabawek. Ja tym razem kupię więcej :)
 
U mnie jest beznadziejnie

Moja przyszla tesciowa mnie nie toleruje od poczatku. Traktuje jak powietrze.

Dzis moj partner piwiedzial jej o tym ze bedziemy mieli dziecko
A ona zlozyla mi propozycje sfinansowania aborcji !!!!

Szok

Jestem cala roztrzesiona i zrozpaczona
Brzuch mnie boli bardzo z nerwow chyba pojade do szpitala

O matko [emoji33][emoji33][emoji33] co za baba
 
Ja w niedzielę zaczynam 15 tydzień i powiem Wam, że od tygodnia czuje się super :) wszystko praktycznie mi już przeszło, mdłości, wymioty, ciągle zmęczenie i senność, zawroty głowy, strasznie bolace piersi, raz brak apetytu a raz wilczy głód i wiele innych. Praktycznie zadnej z tych przyjemności już nie mam. Jedynie późnym wieczorem jestem bardzo zmęczona jak się jakoś dużo nalatam w dzień i jak synek łapie drzemkę to kładę się z nim a tak w porównaniu z tym co było to zmiana na lepsze o 180 stopni także wkraczam w najlepszy okres ciąży :D a i jak za szybko wstanę z łóżka to piersi zabola ale w porównaniu z tym co było wcześniej to pikus
 
reklama
Ja w niedzielę zaczynam 15 tydzień i powiem Wam, że od tygodnia czuje się super :) wszystko praktycznie mi już przeszło, mdłości, wymioty, ciągle zmęczenie i senność, zawroty głowy, strasznie bolace piersi, raz brak apetytu a raz wilczy głód i wiele innych. Praktycznie zadnej z tych przyjemności już nie mam. Jedynie późnym wieczorem jestem bardzo zmęczona jak się jakoś dużo nalatam w dzień i jak synek łapie drzemkę to kładę się z nim a tak w porównaniu z tym co było to zmiana na lepsze o 180 stopni także wkraczam w najlepszy okres ciąży :D a i jak za szybko wstanę z łóżka to piersi zabola ale w porównaniu z tym co było wcześniej to pikus
To mnie pocieszyłaś :)
Ja obecnie 12+2 więc już niedługo będzie fajnie.
Może będę mogła co dzień wstać z łóżka.
Cieszę się z małych rzeczy :)
Na razie dzień tak, dzień siak.
Nadal drzemka 16-17 a w nocy latam co godzinę do wc.
Cieszę się, że masz energię i dobrze się czujesz.
 
Do góry