reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
No właśnie ja to zbyt chuda nie jestem, więc myślę że to po części przez to nie widać ;p czyli jak Wy też nie widzicie to jest szansa, że w pracy do czerwca lub połowy czerwca nie zauważą ;p
 
Moja mama urodziła mnie 16 listopada, a 30.06 brała ślub i jest zupełnie płaska na zdjęciach - tyle, że ona miała wtedy tak z 12-4 kg mnij niż ja obecnie ;p
 
Wiem, że już temat się przewijał, ale powiedziałyście już wszystkim o ciąży?
Jak reakcje?
Ja w pracy z racji kiepskiego samopoczucia i L4 dość szybko powiedziałam.
Z koleżanek z listów(piszę tradycyjne papierowe listy) 1 zaufana wie. Poza tym mąż z dziećmi. Teściowa nie wiem jak się domyśliła i mi zadzwoniła czy chce wózek? Bo znalazła wózek w piwnicy, ale nie pytała i komentowała.
Teraz 7ego mam prenatalne i po prenatalnych planuję powiedzieć, ale trochę się boję reakcji.
Moja siostra już przy 3 dziecku mnie ochrzaniła, że po co mi to i że zgłupiałam.
Jestem ciekawa jak to było u Was?
 
Brzuszek jak modelki:)
Dziewczyny jak można spytać oprócz Naszych codziennych obowiązków jakie jest Wasze hobby?
Moje to ogród rycie, kopanie sadzenie a potem na leżaczek i kombinowanie co tu dalej działać.
 
Brzuszek jak modelki:)
Dziewczyny jak można spytać oprócz Naszych codziennych obowiązków jakie jest Wasze hobby?
Moje to ogród rycie, kopanie sadzenie a potem na leżaczek i kombinowanie co tu dalej działać.

Moje hobby to wszystkie takie, z których w ciąży muszę zrezygnować niestety - podstawowe letnie to nurkowanie, żagle i rower ... na rowerze jeszcze jeżdżę, nurkowanie jest zabronione, więc niestety w tym sezonie zero nic, a żagle mam zaplanowane w czerwcu i na razie planuję pojechać ;p Zimowe narty, ale na szczęście już po sezonie - w marcu jeszcze pojeździliśmy, więc nic nie straciłam, a na styczeń mamy zaplanowany tygodniowy wyjazd i planujemy jeździć na zmianę, zobaczymy jak to wyjdzie z 2 miesięcznym dzieckiem...
No i spacery z psem pochłaniają mi większość wolnego czasu ;)
 
Ja w pracy powiedziałam o ciąży. Rodzina jeszcze nie wie. Też planuje powiedzieć po badaniach czekam na wyniki krwi 18.05 wizyta.Nie przejmuj się jak coś ktoś głupiego wypali a po co trzecie, czwarte czy kolejne, każde jest kochane i To Nasza a nie ich decyzja.
 
Brzuszek jak modelki:)
Dziewczyny jak można spytać oprócz Naszych codziennych obowiązków jakie jest Wasze hobby?
Moje to ogród rycie, kopanie sadzenie a potem na leżaczek i kombinowanie co tu dalej działać.
Uwielbiam jeździć na rowerze cały rok, teraz mam zakaz.
Fitnes, spacery-zakaz. Czytanie książek, pisanie tradycyjnych listów, hodowla pomidorów na balkonie( w tym roku mąż przejmuje) i w wolnych chwilach robienie na drutach.
 
reklama
Hobby na każdy sezon roku super :tak:
Ja przyznam że jeszcze w życiu nigdy nie nurkowałam a na pewno trzeba by spróbować.Ostatnio coś na bieganie mnie wzięło ale to raczej dla rekreacji takie biegi uliczne do 10km.
 
Do góry