reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a ja się podłamałam.
Miałam dziś usg na nfz. Dziecko 3,24 cm, akcja serca 170 (nawet chwilę słyszałam), ale lekarz postraszył mnie Zespołem Downa. Mówi, że jak na ten wiek ciąży, czyli 10+2, NT jest w górnej granicy (2,0 mm).
Rozmawiałam z jedną Panią w poczekalni, mówiła, że sprawdzała o nim opinie w internecie i są beznadziejne. Zapisałam się tu tylko, żeby mieć dodatkową wizytę na nfz. [emoji21]
Zastanawiam się tylko, na ile takie oceny mogą mieć sens. W końcu prenetalne też robi się od skończonego 11 tygodnia, a ja dopiero co skończyłam 10...
 
Dziewczyny po wczorajszej wizycie wszystko ok :) z om dziś 10+3 z usg 10+1 więc o dwa dni ciąża młodsza ale gin mówi że taka różnica to nie różnica i on skłania się ku terminowi z om 🙂 słuchałam serduszka, nawet sobie nagrałam filmik na telefonie 🥰 dzidzia ma już 3.1 cm i ładnie machała rączka 🙂 mam super zdjęcie 3d, aż się wzruszyłam ale chyba poczekam na grupę zamknięta z wrzucaniem takich rzeczy 🙂 podsumowując, kamień z serca, lżejsza o pol tony, kolejna wizyta za 2 tyg, mój gin też zrobi mi coś na styl prenatalnych, tak więc 11 maja u swojego lekarza a 15 maja w szpitalu ostateczne prenatalne 🤰
Cieszę się, że wszystko jest dobrze :) gratuluję udanej wizyty :)
 
Dziewczyny, a ja się podłamałam.
Miałam dziś usg na nfz. Dziecko 3,24 cm, akcja serca 170 (nawet chwilę słyszałam), ale lekarz postraszył mnie Zespołem Downa. Mówi, że jak na ten wiek ciąży, czyli 10+2, NT jest w górnej granicy (2,0 mm).
Rozmawiałam z jedną Panią w poczekalni, mówiła, że sprawdzała o nim opinie w internecie i są beznadziejne. Zapisałam się tu tylko, żeby mieć dodatkową wizytę na nfz. [emoji21]
Zastanawiam się tylko, na ile takie oceny mogą mieć sens. W końcu prenetalne też robi się od skończonego 11 tygodnia, a ja dopiero co skończyłam 10...
Nie zamartwiaj się - dziecko jest za malutkie na takie badania. Poczekaj spokojnie na odpowiedni termin - nie bez przyczyny są one wykonywane w okreslonym czasie.
 
Dziewczyny, a ja się podłamałam.
Miałam dziś usg na nfz. Dziecko 3,24 cm, akcja serca 170 (nawet chwilę słyszałam), ale lekarz postraszył mnie Zespołem Downa. Mówi, że jak na ten wiek ciąży, czyli 10+2, NT jest w górnej granicy (2,0 mm).
Rozmawiałam z jedną Panią w poczekalni, mówiła, że sprawdzała o nim opinie w internecie i są beznadziejne. Zapisałam się tu tylko, żeby mieć dodatkową wizytę na nfz. [emoji21]
Zastanawiam się tylko, na ile takie oceny mogą mieć sens. W końcu prenetalne też robi się od skończonego 11 tygodnia, a ja dopiero co skończyłam 10...
Dziwne , u mnie było za wczas na badania w około 11-12 tygodniu, a on już takie ci głupoty opowiada?? Dziecko musi mieć oko 6cm do badania
 
reklama
Dziewczyny, a ja się podłamałam.
Miałam dziś usg na nfz. Dziecko 3,24 cm, akcja serca 170 (nawet chwilę słyszałam), ale lekarz postraszył mnie Zespołem Downa. Mówi, że jak na ten wiek ciąży, czyli 10+2, NT jest w górnej granicy (2,0 mm).
Rozmawiałam z jedną Panią w poczekalni, mówiła, że sprawdzała o nim opinie w internecie i są beznadziejne. Zapisałam się tu tylko, żeby mieć dodatkową wizytę na nfz. [emoji21]
Zastanawiam się tylko, na ile takie oceny mogą mieć sens. W końcu prenetalne też robi się od skończonego 11 tygodnia, a ja dopiero co skończyłam 10...

Ja się na tym nieznam ale faktycznie uważam że to nie czas na takie straszenie bo do prenatalnych pewnie jeszcze z dwa tyg a przez ten czas wszystko się może zdarzyć.
Wiec staraj się być spokojna i o tym nie myśleć, tymbardziej że jak mówisz ma złe opinie.
 
Do góry