reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny jakiego używacie kremu nawilżającego.? Mój przestał działać 😂👍 a jak przejrzałam kremy to strach się bać bo połowa nie nadaje się do użytku podczas karmienia piersią
Ja na razie GelTrap ze Swederm - do ciała.
Chyba że chodzi Ci o twarz to Frudia Blueberry Hydrating - wersja mini starcza na bardzo długo.
 
reklama
Hej ja po wizycie nie mam dobrych wiadomości :( mój mały nie obrócił się i leży tak ze lekarz nie daje szans żeby się obrócił czeka mnie cesarka. Poród wyznaczony wstępnie za miesiąc i tydzień. Dodatkowo wazy już 2,6 kg a do porodu może nawet 4kg. Wiec nawet nie dałabym rady go urodzić naturalnie.. Eh jestem załamana
Hej ... ja byłam teraz w środę u ginekologa i jak to on powiedział nowinka ciekawostka mała się odwróciła (u mnie co prawda 29+4 bylo) ...ale tak dziwnie a zarazem śmiesznie bo zawsze była główka w dol a teraz wymyśliła sobie odwrotnie. .. tez mam nadzieje ze wróci do swojej poprzedniej pozycji 😊😊😊czyli główka w dol 😍😍😍
Tak wogole jak się okrecila to zaraz mi się brzuch powiększył hehe ❤❤❤
 
Hej ... ja byłam teraz w środę u ginekologa i jak to on powiedział nowinka ciekawostka mała się odwróciła (u mnie co prawda 29+4 bylo) ...ale tak dziwnie a zarazem śmiesznie bo zawsze była główka w dol a teraz wymyśliła sobie odwrotnie. .. tez mam nadzieje ze wróci do swojej poprzedniej pozycji 😊😊😊czyli główka w dol 😍😍😍
Tak wogole jak się okrecila to zaraz mi się brzuch powiększył hehe ❤❤❤
U mnie za każdym razem inaczej leży ... w ogóle dużo się rusza i widzę/czuję kiedy tak totalnie zmienia pozycję, bo wtedy cały brzuch podskakuje i to tak na maxa 😆
Ostatnio leżała główką do dołu ale czuję że już jest inaczej ...
Następną wizytę mam w 35 tygodniu i zobaczymy wtedy.
 
U mnie za każdym razem inaczej leży ... w ogóle dużo się rusza i widzę/czuję kiedy tak totalnie zmienia pozycję, bo wtedy cały brzuch podskakuje i to tak na maxa 😆
Ostatnio leżała główką do dołu ale czuję że już jest inaczej ...
Następną wizytę mam w 35 tygodniu i zobaczymy wtedy.
Ja wizytę następna mam już za dwa tygodnie wiec liczę na to ze mala juz będzie znowu główka w dol ... ale faktycznie te nasze maleństwa są takie ruchliwe i takie mobilne w tych brzuszkach ze jeszcze wiele razy zmienia pewnie pozycję 😍😍😍
 
Moja Ala głową w dół, ale u mnie wód nie jest za dużo i ciężko by było jej się przekręcić. Moja ginekolog idzie teraz na miesiąc urlopu i muszę jedną wizytę odbyć u kogoś innego, a u niej dopiero 18.10 w 36 tygodniu.
 
Byłam dziś pierwszy raz u fizjoterapeutki uroginekologicznej. Pokazywała popukala, ciekawe czy moje bóle w okolicach mostka przejdą. Nie korzystałam wcześniej ale jestem dobrej myśli a już na pewno po porodzie chce pokorzystac. Zdaje sobie sprawę ze w moim wieku powrót do formy może zając dłużej :)
 
Dziewczyny czy orientujecie się może odnośnie L4 czy lekarz może wystawić je od dnia po wizycie czy jedynie do tylu? Dziękuje
 
reklama
Ja mam zawsze wynik 90 - 91 a ostatnio nawet 92 i diabetolog mówi ze to nie jest powód do insuliny. Gdybym przez 2 tygodnie przekraczała 94 - 95 to mam się zgłosić. Insuliny nie daje się zapobiegawczo - tak słyszałam już od 2 diabetologów. Wiec ja nadal na diecie.
Konsultowalam u innego diabetologa i nie zgodzę się z tym co napisałaś. Jeżeli wynik u ciężarnej na czczo przekracza 90 to podaje się insulinę nocną. Mnie wyniki już pięknie się unormowaly, a mam tylko 2 jednostki. Rano znów mam idealne wyniki.
Do jakich dietetyków chodzisz, że dla nich wynik powyżej normy nie jest problemem? Pytam z ciekawości, bo jakby dwa różne, stanowiska w tej sprawie.
 
Do góry