reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Melduję się.
Dzisiaj na odwrót. Tętno trudne do znalezienia.. Niskie.. A potem jakby nigdy nic się normowało tak do 135 uderzeń..
Jutro mam usg z przepływami i prawdopodobnie jutro albo czwartek wypis i stała kontrola u lekarza prowadzącego ...
Jak wrócę do domu to napewno odrazu pakuję torbę i leżę i pachnę.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie żeby każda urodziła w terminie 💙
Jak u Was sytuacja? Jak samopoczucie?
Ja dziś wyszłam ze szpitala. Kontrola za tydzień.
 
Jak u Was sytuacja? Jak samopoczucie?
Ja dziś wyszłam ze szpitala. Kontrola za tydzień.
Usg z przepływami prawidłowe.
Tętno podwyższone ale niby OK.
Ruchy wporzadku.
Mały waży 2200. Jutro wychodzimy ze szpitala i we wtorek mam kontrolę u swojego lekarza to się dowiem czy np nie powinnam chodzić na jakieś ktg..

Jedyne co mi doskwiera to co wieczorna zgaga, ale w domu to już sobie z nią jakoś poradzę. Cieszę się że u was wszystko dobrze.. Byle do terminu Kochana 💙
 
Hej dziewczyny pytanie jakie kosmetyki kupujecie dla bobaskow😊😊 chodzi mi o firmy i jskie kremiki oliwki puder szamponik czy płyn dwa w jednym ..poprostu wszystko wszystko co jest potrzebne i najlepsze dla naszych skarbów od pierwszego dnia
 
Hej dziewczyny pytanie jakie kosmetyki kupujecie dla bobaskow😊😊 chodzi mi o firmy i jskie kremiki oliwki puder szamponik czy płyn dwa w jednym ..poprostu wszystko wszystko co jest potrzebne i najlepsze dla naszych skarbów od pierwszego dnia
Też chętnie podepnę się pod pytanie, jestem akurat na etapie kupowania kosmetyków i mam duży dylemat. Podoba mi się seria Eco Baby Od Lirene. A co Wy planujecie?
 
Hej dziewczyny pytanie jakie kosmetyki kupujecie dla bobaskow😊😊 chodzi mi o firmy i jskie kremiki oliwki puder szamponik czy płyn dwa w jednym ..poprostu wszystko wszystko co jest potrzebne i najlepsze dla naszych skarbów od pierwszego dnia
Ja używałam kremy do pupy zamienie: linomag zielony, albo krem z hipp baby (starczają na długo, trzeba stosować małe ilości)
Do kąpieli oilatum lub emolium, ale widzę, że teraz się nie zaleca. Jak córeczka była już troszkę starsza to mydełko dove baby. Szampon dopiero jak włosy były już długie i zaczęły się plątać (ma krecone) czyli jak juz miała rok, albo więcej🤔
Nie używałam żadnych pudrów ani oliwek. Dziecko nie miało problemów skórnych. Na odparzoną pupę lub szyję po ulewaniu mleka, to malutkie ilości sudokremu.
Do oczyszczania kikuta octanisept.
Kosmetyków i leków najlepiej jak najmniej.
 
reklama
Ja mam Oilatum ale właśnie się dowiedziałam ze mam przestarzałe metody wiec kupie pewnie mustele albo co mi tam wpadnie w oko w rossmanie. Polozna przypominała żeby oliwki nie stosować w ogole bo zatyka pory. Jeśli ktoś masuje dzidziusia oliwka to jedynie przed kąpielą żeby potem to zmyć.
 
Do góry