reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja kupiłam zachwalaną przez wszystkich stokke flexi bath, wydaje się być naprawdę spoko i po złożeniu bardzo mało miejsca zajmuje! Też mam bez stojaka :)
Ja na początku w wiaderku tummy tub a potem jak dziecko większe i już się nie mieściło a siedziało stabilnie to wanienka od Ikea a pózniej już nie chciał i zwykła wanna. Generalnie miałam egzemplarz uwielbiające kapieli
 
Ja dziś po wizycie. Szyjka w normie rozwarta tylko na opuszek i miękka. Małej brzuszek zaczął gonić jest już mniejsza różnica. No i mogę odstawić luteinę a w sobotę heparyne, co mnie cieszy. Uff następna wizyta już jak ciąża będzie donoszona. Mała ma już 2800g, a dziś 35+3.
Nie kazali Ci leżeć ?
 
Też dzisiaj miałam wizytę. Malutka ma ok 2400g. Dziś 35+6. Szyjka skrócona, rozpulchnione wszystko, ale bez tragedii. Mam więcej się oszczędzać i leżeć. I dalej magnez 3 raxy dziennie.

W poniedziałek mam kwalifikacje do porodu. Natomiast z tego co mówili cukrzyca ciążowa nie jest wskazaniem do cc.
Także jutro mam diabetolog. Poniedziałek kwalifikacja. Za 2 tyg ktg i wizyta u lekarza.
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was szczepiła się na covid pierwszą i drugą dawka w 3 trymestrze? Miałyście po tym gorączkę albo jakieś problemy z maluchem?
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was szczepiła się na covid pierwszą i drugą dawka w 3 trymestrze? Miałyście po tym gorączkę albo jakieś problemy z maluchem?
Szczepilam się w drugim trymestrze dwoma. Nie widziałabym przeszkód żeby szczepić się w trzecim jeśli zdążysz przed porodem. Gorzej na ciebie i na dziecko może wpłynąć przejście covid niż efekt poszczepienny. Zdrówka!
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam nadzieje ze dzień mija spokojniej. Widziałam się dziś z moja polozna Srodowiskowa. Z takich rzeczy których nie byłam świadoma po kilku latach od ostatniego dzidziusiowanis wiec się dziele:
1) nie podaje się już Wit K w domu a jedynie D. K jest jedynie podawana w szpitalu
2) podobno już nie zaleca się kąpieli w emolientach (Oilatum czy emolium) jeśli nie ma jakichś problemów skórnych
3) od niedawna jest dodatkowe badanie przesiewowe w kierunku wykluczenia SMA (rdzeniowy zanik mięśni) ale jest ono dodatkowe i trzeba podpisać osobny dokument. Warto dopytać bo wiem ze to nowe badanie. Niekoniecznie dostępne wszędzie.
Pozdrawiam
 
Do góry