reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

@123…4 może może ktoś popilnować ci dzieci ? Dla spokoju lepiej jechać i sprawdzić. Bo po co masz się stresować a to nie jest dobre. Powiem ci ze ja we wszystkich 3 ciążach podkrwawiałam na początku ale wszystko było ok. Lekarz mi mówił że czasami tak jest. To może być ze względu za mocno przekrwione naczynia w pochwie i po prostu któreś naczynko pęknie lub po ewentualnym stosunku tez możesz tak mieć. Postaraj się jeśli nie możesz jechać na IP nie panikować. Trzymam kciuki i wierze że wszystko jest ok
 
reklama
Aaa, jakby któraś była po wizycie i stwierdziła, że zapomniała lekarza zapytać o coś, to ja mam spisaną na jutrzejszą wizytę listę pytań.

Mogę coś dołożyć, więc jak któraś by chciała, to śmiało może w odpowiedzi na tego posta napisać🙂.

Czy mogłabyś się podzielić swoją listą pytań ? Co prawda wizyta za ponad tydzień ale lepiej wiedzieć o co pytać żeby później się nie martwić 🥴
 
Czy mogłabyś się podzielić swoją listą pytań ? Co prawda wizyta za ponad tydzień ale lepiej wiedzieć o co pytać żeby później się nie martwić 🥴
Będę pytać o:
-bardzo sporadyczne epizody (co 5-7 dni) z brązowym śluzem na papierze,
-dozwolone inne leki niż Paracetamol w razie migrenowego bólu głowy,
-co w razie przeziębienia,
-chirurgiczne wyrwanie ósemki w drugim trymestrze- czy można,
-o szczepienie na COVID (czwarta dawka), -o współżycie w tej ciąży i jak to się ma do poronienia w wywiadzie,
-o daleką podróż do Ameryki Środkowej na początku drugiego trymestru- loty z przesiadkami w USA, możliwe szczepienia ochronne, choroby tropikalne, itd.

Takie dość osobliwe pytania, ale zajmujące moją głowę. Raczej poza tymi lekami, to reszty z Was nie dotyczy.
 
Ostatnia edycja:
Witam się piątkowo🫶
Mnie czeka dziś intensywny dzień...jutro gości cała chata na 40🙈 już na samą myśl nie mam siły🤣
Jak ja już chciałabym być po wizycie ..a tu jeszcze do czwartku 🤭
Co do grupy,to ja jestem na grupie zamknietej na FB(właśnie takiej co założyliśmy zamiast pisać na forum)i uwaga grupa trzyma się od 15 lat 🤩 to jest niesamowite,znamy nasze dzieci od narodzin do problemów nastoletnich🤣😁.Kiedyś nawet udało się mam w większym składzie spotkać.

Dobrego dnia Kochane,dużo pozytywnych emocji 😘
 
Witam się w piąteczek , jeszcze wylegujemy się z pieskami w łóżeczku 🐷 Dzisiaj jadę do mojej chrześnicy dać jej prezencik . Kupiłam jej lalkę z LOL mam nadzieje se będzie się jej podobać 🥰

@123…4 daj znać co u Ciebie

Co do grupy na fb to fajnie , myśle ze wtedy większość będzie się udzielać ale tez niektóre z Nas wola pozostać anonimowe
 
Witam się dziewczyny. Mnie od dwóch dni boli głowa 🙈🙈 ale Apap jako tako pomaga więc nie ma tragedii. Co do grupy na FB może to nie takie głupie. Tam nam nikt niczego nie usunie. Ale oczywiście to kwestia dogadania.

@123...4 i jak tam ?
 
reklama
Do góry