reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
Widzę, że cię pociągnęłam wczoraj za sobą😂💗💗💗 super 😍😍😍
 
reklama
Nie, to był ten drugi. Z kliniki. Analizował też te wyniki bety i powiedział to samo, co Ty teraz napisałaś.
Dlatego czekam jeszcze na tę wizytę u „mojego” lekarza, bo zdaje mi się, że ma lepsze USG- w końcu niedawno go otworzył.
I też mogę stwierdzić, że mimo młodego wieku ginekolog z mojego miasteczka jest świetny w USG.
To czekamy ;) musimy dać szanse maluchowi na rozwój. Medycyna to na szczęście nie matematyka ;) wierze, ze będzie dobrze i trzymam mocno kciuki ✊✊
 
Gdybyście chciały można lek "przebic" do strzykawek tzw. insulinowek bo one mają mniejsza igłę i ślady też sa mniejsze. Nie wiem jak długo te clexane będę brała, ale gdy już zaczną się mocniejsze siniaki to pewnie będę tak robić.

Kochane takie „przebijanie” jest mocno niewskazanie w przypadku leków podskórnych, bo nie jesteście w stanie zachować jałowych warunków i łatwo możecie nabawić się infekcji. Jedyne co możecie zamienić sobie Clexane na Neoparin, jeżeli łatwiej się go wam podaje. Leki te są odpowiednikami, więc w każdej aptece Wam bez problemu zamienią, bez względu co macie na recepcie 🙂
 
To czekamy ;) musimy dać szanse maluchowi na rozwój. Medycyna to na szczęście nie matematyka ;) wierze, ze będzie dobrze i trzymam mocno kciuki ✊✊
Też tak zawsze piszę, że medycyna to nie matematyka🙂.
Dzięki, trochę mnie uspokoiłaś i Zazuu na Pączkach też mnie uspokoiła.
No nic, pozostaje czekać grzecznie.
 
Chciałabym Wam oznajmić, że moja mama zaczęła sobie wyszukiwać seryjnych morderców w Googlach i analizować ich daty urodzin. A ze kobiecina uwielbia oglądać o nich dokumenty, to wpisuje po kolei nazwiska.

Stwierdziła: „Ech, na razie tylko Ted Bundy jest tym z listopada.”
 
Kochane takie „przebijanie” jest mocno niewskazanie w przypadku leków podskórnych, bo nie jesteście w stanie zachować jałowych warunków i łatwo możecie nabawić się infekcji. Jedyne co możecie zamienić sobie Clexane na Neoparin, jeżeli łatwiej się go wam podaje. Leki te są odpowiednikami, więc w każdej aptece Wam bez problemu zamienią, bez względu co macie na recepcie 🙂
Akurat takie przebijanie polecił mi hematolog i wiem, że jest to dość często praktykowany sposób. Ja jestem za, ale rozumiem inne poglądy 🙂
 
reklama
Ja niestety już porozgadywalam przyjaciółkom, trochę żałuje ale musiałam. Mama wie, ale teściowie jeszcze nie - dowiedzą się w niedziele. Najbardziej cieszę się właśnie z tego jacy oni będą szczęśliwi ❤️

Kochane, moja fasolka dzisiaj wchodzi w kolejny tydzień 7+0! Życzymy Wam cudownego, spokojnego weekendu 💗
Super, 7 z przodu już coraz poważniej wygląda 😁 u mnie wg OM już 7+2 ale wiem że wg USG wychodzi ok 3-4 dni młodsza ciąża więc dobijam do końca siódmego tygodnia.
Cześć! Podczepię się tu niczym zagnieżdżający się zarodek, gdyż beta pozytywna, ale dopiero co wyłapany początek 😝 Moja historia jest taka, że jestem po trzech poronieniach i operacji w grudniu, która miała wyeliminować najprawdopodobniejszy problem poronień. Mam nadzieję, że zostanę u Was już do końca - czas pokaże 😉
Hej, super Cię tu widzieć 🥰 super coraz więcej "znajomych " twarzy 😁 rozgość się i trzymamy kciuki mocno 🤞😁

ja dzisiaj nawet dobrze się czuje, jedziemy do moich rodziców w odwiedziny. Pogoda piękna 🌞 a mnie od rana na pizzę ochota nachodzi i chyba to będzie nasz obiad dzisiaj. Miłego dnia dziewczyny 😊
 
Do góry