reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

OOO, witam serdecznie nowa kolezanke!!! Amaze fajnie ze jestes z nami!!! Pisz duzo o sobie i swojej fasoleczce!!!
 
reklama
2_mid.jpeg




3_mid.jpeg



Oto moja skromna osoba :)

Dzięki za miłe powitanie, dziewczyny! :)
 
To ja tez sie melduję!!

Jestem tutaj świeżuśka(widać po ilości postów;)), ale "nawiedziłam"juz "OBJAWY" i bardzo mi sie dziewczynki podobacie!!

Troszkę o sobie:
Mam na imię Anka, mam 29 lat i jest to moja pierwsza ciąża.
Mieszkam w miasteczku na Podkarpaciu.
Cos jeszcze?Pytajcie!

Cholernie się boje, ale widzę, że wsparcie można w WAS mieć!
To oficjalnie sie dołączam!
Pozdrawiam!!
 
Witajcie piekne mamusie:-)
Jestem nowa na forum i chyba do tego najmlodsza przyszla mama-w grudniu skoncze 23latka. Mam narzeczonego, za rok po moich studiach mielismy zamiar sie pobrac- ale teraz mysle ze pobierzemy sie jeszcze w wakacje;-)
Zrobilam wczoraj test,cudne 2kreseczki, na USG jeszcze nic nie widac ale babdanie krwi potwierdzilo ciaze:happy: . Teraz czekam zeby za ok10 dni zrobic kolejne USG. Cieszymy sie bardzo mimo ze to calkiem zmienilo nasze plany i jestesmy troszke zagubieni ale musi byc dobrze! ciesze sie ze jestem na tym forum i licze na wsparcie;-)
 
reklama
Do góry