reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Bira witaj serdecznie i pokazuj swoja "krewetke"!!

Marthusiu, to nie Prima aprilis wiec przyjmij prosze najlepsze zyczonka urodzinowe, z malym opoznieniem ale szczere!!! Buziiam Cie mocno!!!
 
reklama
Dzięki za miałe powitanie:-)

Witaj Bira.
Na kiedy masz termin?

Na początek listopada. W tej chwili maluch ma 7 tyg. i 1 dzień:-)

Krecik, wstawię, jak tylko mój maż wróci i podłaczy mi skaner. Ja jestem totalnym laikem jeżeli chodzi o komputer, wiec musze zdać sie na kogoś mądrzejzego. Ale w środę obiecuję pokazać moje cudo.
 
Witam, mam na imie Anita i spodziewam sie w listopadzie narodzin mojego pierworodnego :) Prawdopodobnie jestem tutaj najmlodsza, mam 21 lat i troche sie boje tego wszystkiego, dlatego chce sie dowiedziec jak najwiecej na temat ciazy. Witam wszystkie serdecznie :)
 
Anita witaj wśród nas:-) I nic się nie bój, tylko ciesz tym co przed Tobą. Z nami będzie Ci raźniej:tak:
Pozdrawiam;-)
 
Witam Magda, ciesze sie ze znalazlam to forum i Was :) bo wiem ze to bedzie moja studnia informacji, ktorych musze pobrac baaaardzo duzo :)
Ciesze sie bardzo na mysl o dzidzi, przyzwyczailam sie do tej mysli i w ciagu tygodnia zmienilam swoj tryb zycia i stalam sie bardziej odpowiedzialna.
Teraz musze dbac nie tylko o siebie, ale tez o moje dziecko, a to juz sie stalo dla mnie najpiekniejszym uczuciem :)
 
kochana 21 to wcale nie tak malo
wiec malolata nie jestes nie boj zaby
buzka

ja mam 25 i wlasnie czekam na drugiego gnojka
tak nam wyskoczyl jak filip z konopii ale sie cieszymy na maksa
 
reklama
Do góry