reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

a potem nasze zdjęcia będą wisiały przy kasie z adnotacją "tych klientów nie obsługujemy" :-D
dzieki !! widzę, że jedna za wszystkie, wszystkie za jedną :-D
 
reklama
ja do kina oczywiście, że się piszę :))) to tylko od Olafa zalezy :)))
A rzeczywiście sporo tych kin jest w Wawie więc co z którego nas wygonią to gdzie indziej nas przygarną! :)
To czekamy na terminarz!
 
Iza, zawsze możemy jeszcze zastosować kamuflaż:-D:-D:-D
Wchodziłam na stronę Multikina, ale nie znalazłam repertuaru dla nas. Może zbyt mało wytrwale szukałam..
 
U mnie niestety najbliższa środa odpada. Jutro i we czwartek gnam do Wawy, więc nie chcę Jeremiego i w środę ciągnąć. Poza tym mąż ma wolne, więc jakiś program artystyczny pewnie nam zapewni:tak: :happy: A może się rozszalejecie i w nastepną środę również się wybierzecie??
 
reklama
Do góry