• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
zaklenta, asia_rem - następne spotkanie na pewno PO zawiejach i zamieciach :tak:
fontanna okazała się być wielką choinką, ale się jakoś znalazłyśmy :-p
 
Dziewczyny co sądzicie o tym kinie multibaby?
Ostatnio miałąm iść z koleżanką i Igorkiem ale dał czadu w nocy i rano byłam nieprzytomna, podobno fajnie tam jest.

Chetnie bym się z Wami spotkałą bo tylko raz miałąm okazję.Może w tym kinie co? z Naszymi pociechami:-)
Oczywiście decyzję pozostawiam Wam:-)
 
Dziewczyny co sądzicie o tym kinie multibaby?
Ostatnio miałąm iść z koleżanką i Igorkiem ale dał czadu w nocy i rano byłam nieprzytomna, podobno fajnie tam jest.

Chetnie bym się z Wami spotkałą bo tylko raz miałąm okazję.Może w tym kinie co? z Naszymi pociechami:-)
Oczywiście decyzję pozostawiam Wam:-)

a co to za kino??? dla dzidziusiów? :szok::-D
 
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry