reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

no ja dzisiaj tam byłam (w ramach wycieczki zapoznawczo-porodowej:p) i ten nowy bok jest na prawdę zajebisty.... stary jak to stary... ale rozmawiałam z kobietami które tam leżą (z 3 dokładnie) i zachwalają pod niebiosa. każda z nich miała swoją położną podczas porodu, więc to też inaczej... rozmawiałam też lekarzem o znieczuleniu (na inflanckiej jest za darmo) i ogólnie o porodzie... lekarz był cierpliwy i odpowiedział na każde moje pytania....

byłam też na madalińskiego. budynek ok. z zewnątrz i w środku.... ale jakoś sama nie wiem... niby wszystko ok, a jednak coś nie tak. np. izba przyjęć jest na piętrze -1, co oznacza zchodzenie po schodach... niby pierdoła, ale cholera chyba ważne.

postanowiłam odwiedzić za tydzień jeszcze 2 -3 szpitale i może coś się wyklaruje...
 
reklama
no ja dzisiaj tam byłam (w ramach wycieczki zapoznawczo-porodowej:p) i ten nowy bok jest na prawdę zajebisty.... stary jak to stary... ale rozmawiałam z kobietami które tam leżą (z 3 dokładnie) i zachwalają pod niebiosa. każda z nich miała swoją położną podczas porodu, więc to też inaczej... rozmawiałam też lekarzem o znieczuleniu (na inflanckiej jest za darmo) i ogólnie o porodzie... lekarz był cierpliwy i odpowiedział na każde moje pytania....

byłam też na madalińskiego. budynek ok. z zewnątrz i w środku.... ale jakoś sama nie wiem... niby wszystko ok, a jednak coś nie tak. np. izba przyjęć jest na piętrze -1, co oznacza zchodzenie po schodach... niby pierdoła, ale cholera chyba ważne.

postanowiłam odwiedzić za tydzień jeszcze 2 -3 szpitale i może coś się wyklaruje...
Hej, a wchodzisz po prostu na oddział i pytasz lekarzy i położnych? Czy wcześniej się umawiasz? Ja muszę się wybrać.
Chcę rodzić w MSWiA, a w razie czego zapisałam się do szkoły rodzenia aprobowanej przez Szpital św. Zofii. A jak wyjdzie to zobaczymy :))))
 
Dziewczyny, czy orientujecie się gdzie jest największy wybór wózków w Warszawie. Mam parę upatrzonych na necie, ale najpierw chciałabym je wszystkie obejrzeć "na żywo". W galeriach są pojedyńcze sklepiki zazwyczaj z jedną marką wózków.
Z góry dzięki za info!
 
Hej, a wchodzisz po prostu na oddział i pytasz lekarzy i położnych? Czy wcześniej się umawiasz? Ja muszę się wybrać.
Chcę rodzić w MSWiA, a w razie czego zapisałam się do szkoły rodzenia aprobowanej przez Szpital św. Zofii. A jak wyjdzie to zobaczymy :))))
najnormalniej na świecie wchodzę, nawet się nie przedstawiam :p

panie które tam leżą, np na oddziałach patologii są bardzo pomocne. i bardzo chętne do zwierzeń... a i póki co trafiałam na gadatliwych lekarzy, więc mam bardzo pozytywne odczucia.
nam nikt nie robił żadnych problemów.
oczywiście ja nie pchałam się na porodówkę czy bloki poporodowe... przypuszczam, że na poporodówkę to mogłabym śmiało wejść, mówiąc, że idę kogoś odwiedzić, ale byłam lekko przeziębiona (wciąż jestem... ehhh) i miałabym ogromne wyrzuty sumienia gdyby coś którejśc mamie się stało. nie daj bóg maluszkowi!!!

także śmiało idź, tylko później koniecznie opisz swoje podróże szpitalne ;-)
 
Dziewczyny, czy orientujecie się gdzie jest największy wybór wózków w Warszawie. Mam parę upatrzonych na necie, ale najpierw chciałabym je wszystkie obejrzeć "na żywo". W galeriach są pojedyńcze sklepiki zazwyczaj z jedną marką wózków.
Z góry dzięki za info!
w smyku na kruczej jest dosyć spory wybór, ale nie ukrywam, że tam to ceny są zaporowe! ale na 2 piętrze jest tych wózków sporo...
słyszałam też, że gdzieś na tarowej 2 jest duży wybór... ale to tylko mi się obiło o uszy... i tak na prawdę ja nie wiem gdzie to jest... w tych rejonach jestem raz na tydzień i nie widziałam tam ani jednego takiego miejsca....
ale masz rację! musi być jakieś "wózkowo" w warszawie!!;-)
 
w smyku na kruczej jest dosyć spory wybór, ale nie ukrywam, że tam to ceny są zaporowe! ale na 2 piętrze jest tych wózków sporo...
słyszałam też, że gdzieś na tarowej 2 jest duży wybór... ale to tylko mi się obiło o uszy... i tak na prawdę ja nie wiem gdzie to jest... w tych rejonach jestem raz na tydzień i nie widziałam tam ani jednego takiego miejsca....
ale masz rację! musi być jakieś "wózkowo" w warszawie!!;-)
zaglądnęłam do was i co do smyka to ja robiłam jakieś drobne zakupy w tym sklepie ale w Krakowie i później otrzymałam kartę rabatową 10 % więc to spory rabat bo w innym sklepie na karcie mam tylko 3 % i to dopiero gdy zrobie zakupy za 1000 zł. Gdybym miała u siebie w mieście smyka to z tą kartą się opłaca. Karta jest ważna tylko do czerwca 2010 ale może uda mi się jeszcze skoczyć d Krakowa na jakieś zakupki
 
Ooo, dzięki za info, to ja koniecznie skoczę na ul. Dzielną i do Smyka na Kruczej. Nie ma to jak na żywo zobaczyć wózek, który się chce kupić :)))
Jak będziecie miały jakieś inne dobre adresy to piszcie :)
 
Hej, a wchodzisz po prostu na oddział i pytasz lekarzy i położnych? Czy wcześniej się umawiasz? Ja muszę się wybrać.
Chcę rodzić w MSWiA, a w razie czego zapisałam się do szkoły rodzenia aprobowanej przez Szpital św. Zofii. A jak wyjdzie to zobaczymy :))))

Dziubasek, a do której szkoły się zapisałaś?




 
reklama
Ja wybrałam szpital na Madalińskiego. Mam stamtąd świetnego lekarza prowadzącego. czy któraś z was wie coś więcej o tym spzitalu? Generalnie ma bardzo dobre opinie, ale jeszcze w nim nie byłam


 
Do góry