reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

Córcię rodziłam w Szpitalu Międzyleskim bo najbliżej. Nie było źle ( poród rodzinny ), ale nie wyobrażam sobie ponownie w tym samym szpitalu, ale teraz rozważam Praski
 
reklama
Szpital Praski.
Tragedia!!!Stanowczo odradzam! Jak się człowiek nie drze na personel i nie grozi pobiciem, to jest ignorowany. Znieczulenia ZO nie zrobiono pomimo proszenia o nie (nie za darmo!) przez 11 godzin (niestety kulturalnie). Medyczne średniowiecze a lekarka się wymądrza o swojej karierze w USA i krajach Europy zachodniej (żenujące). Niby wszystko dobre, co się dobrze kończy ale wrażenie pozostaje fatalne.

Znalazłam tą wypowiedź w dziale "Złote listy" - wklejam bo wiem, że rozmawiacie o Praskim, ale wiem, że zawsze sa różne opinie.
 
Lagajka, i jak byłaś dziś w praskim?

Byłam :) ale dopiero teraz znalazłam czas żeby napisać. W poradni K przyjęła mnie bardzo miła położna, spytała o tydzień (21) i powiedziała że za wcześnie jeszcze. Mam zadzwonić po 10 lipca i wtedy poda mi termin zajęć dla grupy w której się znajdę. Do zapisania się potrzebny adres warszawski w dowodzie, bądź zaświadczenie że uczysz się, lub pracujesz tutaj. Najchętniej zapisują niedługo przed 30 tc. Jeśli chcesz to na pw podam Ci numer bezpośrednio do tej położnej, możesz dowiedzieć się o szczegóły i wstępnie zapisać bez jeżdżenia do szpitala.
 
Byłam :) ale dopiero teraz znalazłam czas żeby napisać. W poradni K przyjęła mnie bardzo miła położna, spytała o tydzień (21) i powiedziała że za wcześnie jeszcze. Mam zadzwonić po 10 lipca i wtedy poda mi termin zajęć dla grupy w której się znajdę. Do zapisania się potrzebny adres warszawski w dowodzie, bądź zaświadczenie że uczysz się, lub pracujesz tutaj. Najchętniej zapisują niedługo przed 30 tc. Jeśli chcesz to na pw podam Ci numer bezpośrednio do tej położnej, możesz dowiedzieć się o szczegóły i wstępnie zapisać bez jeżdżenia do szpitala.
Cześć, dzięki za info. Na privie napisałam ci swojego maila jak coś.

Pozdrawiam!
 
Czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam. Ciesz sie ze sa mamy z warszawy. Ja rodziłam w IMiDz i teraz tez bede ze wzgledu na to ze uratowali mnie i małego. Byłam bardzo zadowolona miałam wprawdzie sale komercyjna i płatna ale to był moj wybor. Ma super ginekologa sprawdzonego w trudnych warunkach. Pozdrawiam. A ktora mama jest z Bielan ?

Ja jestem z bielan! Rodzić chcę na karowej bo mam tam znajomą położną, która jest rewelacyjna i ma powołanie do tego zawodu. Szkoła rodzenia jest tam niestety płatna i muszę poszukać inną. Myślę o św. Zofii, wolałabym bliżej, ciekawe czy w bielańskim są refundowane?
 
W Św. Zofii szkoła jest refundowana [FONT=&quot](tel. 668 30 88 55[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]od 16.30 do 18.30[/FONT]), jak i większość szkół rekomendowanych przez szpital. Zapisywałam się do jednej z nich miesiąc temu i już były problemy z terminami [FONT=&quot].






[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
a czy któraś z was zastanawia się nad inflancką?

Myślałam o Inflanckiej, mój były gin był tam ordynatorem.. ale moja koleżanka, która pracuje w na Kasprzaka na oddziale patologii noworodków powiedziała: Broń Boże!!! Podobno trafia do nich najwięcej noworodków ze źle przyjętych porodów, właśnie z Inflanckiej. Skutecznie mnie zniechęciła.:no:




 
Do góry