reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listy wyprawkowe

Szczerze mówiąc to nawet do tej pory go z pudełka nie wypakowałam. Ale teraz zajrzałam i wydaje się fajny. Niewielki, poręczny. W instrukcji dokładnie opisane jak co ustawiać żeby były najlepsze efekty sterylizacji. Można używać do butelek, elementów nieelektrycznych laktatora, kubeczków na pokarm, do smoczków raczej też. Widziałam już inne sterylizatory ale zazwyczaj zajmowały dużo miejsca, a ten to taka większa miska kuchenna :)
 
reklama
Masci majerankowej chyba nie warto kupowac wczesniej bo ma krotka date przydatnosci, a w razie kataru jest dostepna w kazdej aptece za grosze ;)
 
Spis ciuszków na 50 i 56 (zestawami)
 

Załączniki

  • 1454573921286.jpg
    1454573921286.jpg
    146,2 KB · Wyświetleń: 182
Evelina, ja mam tylko patyczki do uszu i duże waciki :D plus to co po córce zostało ;) Chyba muszę spiąć poślady :D
 
Cążek do paznokci nie powinno się używać przy takich maluchach
Proponuję nożyczki z zaokrąglonym końcem -niestety cążkami za często ucina się koniuszki palców u malucha

Faktycznie dużo rzeczy, które nie będą potrzebne przez pół roku o których się zapomni i kupi jeszcze raz:-) :)

Spoko ja mam 2 pary bodziaków i uznałam, że w razie awarii mam już wszystko co mi potrzebne dla dziecka -nie będzie gołe po porodzie:-D:-D:-D:-D

Dzięki za listy -bardzo bardzo mi się przydadzą -szczególnie te do torby szpitalnej
 
Dziewczyny jeśli chodzi o torby do szpitala to większość szpitali ma swoje wytyczne. Np. W moim szpitalu na stronie internetowej jest dokładna lista co trzeba ze sobą mieć. Na wizytacji w szpitalu położne prosiły o to by trzymać się wytycznych bo niektóre babeczki na porodowce albo przesadzają z ilością niepotrzebnych rzeczy, albo wręcz przeciwnie zapominają o najważniejszych :)
 
reklama
Do góry