reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lodóweczki 2010 na NK !!!

Ale to jest takie tajniackie? :-) Bo nie chce żeby ode mnie niektóre osoby zaczęły mnie śledzić :-p

hehe za to niektóre osoby od Ciebie Ilonka zaczęły śliedzić mnie:-D:-D:-D :-D (niejaki Filip Grzybowski czy cos takiego, nie pamiętam dokładnie:-D)

to może poczekajcie z zaproszeniami na Lodówki 2010... chociaż nie do końca wiadomo o co w tym chodzi a galeria jest zbalokowana oprócz foty lodówki... może nie będą pytać ani drążyć, a jak coś to powiecie, że to swojego rodzaju sekta:-p
 
reklama
no ja juz wyslalam:-)

a moi znajomi nic nie wiedza....w sumie z paroma tylko utrzymuje kontakt...a reszcie sie nie opowiadalam o naszej kruszynce bo i potrzeby takiej nie ma...

tygrynka to ktos cie przesladuje?????awwwwww
 
Dziewczyny , jeśli chcecie moge zdjęcie " boy or girl " zmienic tylko na różowy i niebieski kwadracik :) Też miałam w zamysle taką tajniacką sekte lodówek . Z tym dodawaniem pinezek trochu sie zagapiłam , ale juz wszytko dziala . Galeria jest dostepna tylko dla znajomych wiec raczej nikt z poza naszego grona nie bedzie mógł oglądac czy mamy chlopczyka czy dziewczynke czy inne zdjecia z pinezkami. A i przy okazji czekam na pomysły dotyczące takich zdjęć :))
 
reklama
Hahahaha Tygrynko dziękuję Bardzo za komplemet (chodzi o Wiśniewskiego:-p:-p)

ja już was tam zaraz zaatakiren na nk :-p
 
Do góry