reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lodóweczki 2010 na NK !!!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem też za tym żeby zablokować wszystko dla nieznajomych;-) Również komentarze w profilu żeby nikt nie widział co piszemy i było nasze prywatne tak na cip cip:-):-)
 
reklama
wysłałam zaproszonko przed chwilą:-) Fajny pomysł-"lodóweczki":-D,ale też wolę żeby to było"tajniackie":tak:
Anetka
 
zajebiaszczy pomysł 36_1_12[1].gif

Już wysłałam zaproszenie :-):-):-)

Też mi się wydaje, że lepiej jeśli będzie tajniackie :tak:
 
Gibaga nie wiesz, że wszystkie Lodówki są piekne, mądre i urocze??no nie wiesz??

Ilonaa jaaa nie wiedziałam, że porównanie do Wisniewskiego tak Cię ucieszy, moge mówić do Ciebie per Michał albo Wisienko:-p:-p:-p ale naprawdę!pierwsze skojarzenie!!

ja tez już Was podglądam:zawstydzona/y:
 
reklama
Gibaga nie wiesz, że wszystkie Lodówki są piekne, mądre i urocze??no nie wiesz??

Ilonaa jaaa nie wiedziałam, że porównanie do Wisniewskiego tak Cię ucieszy, moge mówić do Ciebie per Michał albo Wisienko:-p:-p:-p ale naprawdę!pierwsze skojarzenie!!

ja tez już Was podglądam:zawstydzona/y:

hahaha ! nie, dziękuje :-):-) chyba wole pozostać przy swoim imieniu:-)
 
Do góry