reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko dostawne

asienka:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
711
Miasto
Katowice
Cześć Dziewczyny, W czerwcu powitamy na świecie naszą pierwszą Córeczkę i powoli szykujemy wyprawkę. Zaczynam od łóżeczka i mam nadzieję, że przyjdziecie mi tutaj z pomocą :) Chciałabym kupić łóżeczko dostawne - taka forma spania - razem, ale osobno przekonuje mnie najbardziej :) Czy macie może do polecenia jakiś konkretny model/markę? Nie ukrywam, że poza kwestią bezpieczeństwa dziecka oraz innymi aspektami praktycznymi zależy mi również na tym, by łóżeczko ładnie się prezentowało :) Z góry dziekuję :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, W czerwcu powitamy na świecie naszą pierwszą Córeczkę i powoli szykujemy wyprawkę. Zaczynam od łóżeczka i mam nadzieję, że przyjdziecie mi tutaj z pomocą :) Chciałabym kupić łóżeczko dostawne - taka forma spania - razem, ale osobno przekonuje mnie najbardziej :) Czy macie może do polecenia jakiś konkretny model/markę? Nie ukrywam, że poza kwestią bezpieczeństwa dziecka oraz innymi aspektami praktycznymi zależy mi również na tym, by łóżeczko ładnie się prezentowało :) Z góry dziekuję :)
chicco next to me forever, ja jestem bardzo zadowolona. Polecam
 
Cześć Dziewczyny, W czerwcu powitamy na świecie naszą pierwszą Córeczkę i powoli szykujemy wyprawkę. Zaczynam od łóżeczka i mam nadzieję, że przyjdziecie mi tutaj z pomocą :) Chciałabym kupić łóżeczko dostawne - taka forma spania - razem, ale osobno przekonuje mnie najbardziej :) Czy macie może do polecenia jakiś konkretny model/markę? Nie ukrywam, że poza kwestią bezpieczeństwa dziecka oraz innymi aspektami praktycznymi zależy mi również na tym, by łóżeczko ładnie się prezentowało :) Z góry dziekuję :)

Ja miałam Chicco next to me. Zastanów się czy na pewno, bo my po 5 miesiącach już musieliśmy młoda przełożyć do normalnego łóżeczka (dalej stało przy naszym łóżku tylko nie było przyczepione), bo było dla niej za małe, ciągle się chciała przewracać na brzuch i nie było jej wygodnie.
W moim mniemaniu również to przyczepienie dostawki do naszego łóżka, bylo strasznie nie wygodne, ja karmiłam i tak na siedząco a po porodzie ciężko było mi przechodzić dookoła tego żeby wyjść z łóżka. Może szczegół, ale z perspektywy czasu dla mnie istotny 🙂
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny, W czerwcu powitamy na świecie naszą pierwszą Córeczkę i powoli szykujemy wyprawkę. Zaczynam od łóżeczka i mam nadzieję, że przyjdziecie mi tutaj z pomocą :) Chciałabym kupić łóżeczko dostawne - taka forma spania - razem, ale osobno przekonuje mnie najbardziej :) Czy macie może do polecenia jakiś konkretny model/markę? Nie ukrywam, że poza kwestią bezpieczeństwa dziecka oraz innymi aspektami praktycznymi zależy mi również na tym, by łóżeczko ładnie się prezentowało :) Z góry dziekuję :)
Ja osobiście mam Chicco Next2Me Magic i jestem bardzo zadowolona. Spełnia moje wszystkie oczekiwania póki co. Ja jestem po cesarce i bardzo chwaliłam sobie to, ze nie musiałam sie wybitnie nachylac nad łóżeczkiem, zeby moc wyciągnąć dziecko czy nawet na nie popatrzeć, a to sprzyjało mojej rekonwalescencji. Po porodzie naturalnym (czy w ogóle ciąży) tez na pewno plecy chciałyby trochę odpocząć. Łóżeczko oczywiście jest mobilne, ma opcje kołyski, boki z siateczki co daje nam bezpieczeństwo i możemy sobie dowolnie zmieniać kat nachylenia łóżka, co pomaga przy ulewaniu. 🙂 Jeśli chodzi o estetykę, to jak zawsze, jest to kwestia gustu, ale wg mnie naprawdę nie ma sie do czego przyczepić, szczególnie, ze jest tez kilka kolorow do wyboru z tego co wiem. 🤔 Wrzucalam tutaj na forum zdjęcie mojej dostawki juz, wiec możesz sobie podejrzeć. 😎

Fakt, pewnie nie wystarczy na przysłowiowe „lata”, ale wszelakie wspomagacze na początek macierzyństwa są na wagę złota, a gdybys planowała kolejne potomstwo, to bedzie jak ulał. 👌🏻🤓🤗
 
reklama
Do góry