reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko dostawne

reklama
Dziękuję za odpowiedź 🙂 oczywiście sprawdzę co to za łóżeczko 😊
Ja jeszcze mogę Ci polecić z Lionelo - również bardzo przystępna cena. Z tego co kojarzę to te przystawne lozeczka są do Ok. 6 miesięcy. My mieliśmy taka przystawke i nie zamieniłabym jej na nic innego - była po prostu przedłużeniem łóżka, ale mi dawała taki komfort psychiczny, ze z jednej strony mały był tuż pod ręka, a z drugiej nie spał z nami i nie groziło mu, ze ja, partner, albo pies ( który jest w nocy wędrownikiem pierwsza klasa 🤪) zrobimy mu krzywdę 🙂
 
Ja jeszcze mogę Ci polecić z Lionelo - również bardzo przystępna cena. Z tego co kojarzę to te przystawne lozeczka są do Ok. 6 miesięcy. My mieliśmy taka przystawke i nie zamieniłabym jej na nic innego - była po prostu przedłużeniem łóżka, ale mi dawała taki komfort psychiczny, ze z jednej strony mały był tuż pod ręka, a z drugiej nie spał z nami i nie groziło mu, ze ja, partner, albo pies ( który jest w nocy wędrownikiem pierwsza klasa 🤪) zrobimy mu krzywdę 🙂
Również chodzi mi o przedłużenie łóżka, tak jak napisałaś. Młoda będzie w nocy koło nas, ale nie w łóżku, gdzie boję się, że możemy zrobić jej krzywdę nooo i też mamy psie dziecko, która wędruje pod kołdrą a waży 23 kg 🙈
 
Ja osobiście mam Chicco Next2Me Magic i jestem bardzo zadowolona. Spełnia moje wszystkie oczekiwania póki co. Ja jestem po cesarce i bardzo chwaliłam sobie to, ze nie musiałam sie wybitnie nachylac nad łóżeczkiem, zeby moc wyciągnąć dziecko czy nawet na nie popatrzeć, a to sprzyjało mojej rekonwalescencji. Po porodzie naturalnym (czy w ogóle ciąży) tez na pewno plecy chciałyby trochę odpocząć. Łóżeczko oczywiście jest mobilne, ma opcje kołyski, boki z siateczki co daje nam bezpieczeństwo i możemy sobie dowolnie zmieniać kat nachylenia łóżka, co pomaga przy ulewaniu. 🙂 Jeśli chodzi o estetykę, to jak zawsze, jest to kwestia gustu, ale wg mnie naprawdę nie ma sie do czego przyczepić, szczególnie, ze jest tez kilka kolorow do wyboru z tego co wiem. 🤔 Wrzucalam tutaj na forum zdjęcie mojej dostawki juz, wiec możesz sobie podejrzeć. 😎

Fakt, pewnie nie wystarczy na przysłowiowe „lata”, ale wszelakie wspomagacze na początek macierzyństwa są na wagę złota, a gdybys planowała kolejne potomstwo, to bedzie jak ulał. 👌🏻🤓🤗
Dziękuję za tak obszerny opis 😊 jest naprawdę dużo plusów. Prawdopodobnie tez będę miała cesarkę i super opcja z kątem nachylenia łóżeczka! 🙂
 
Również korzystamy z dostawki. W naszym przypadku jest to chicco next2me dream. Dostawka ma regulację wysokości, kąta nachylenia, funkcję kołyski i jest na kółkach. Mała w niej zasypia jednak nad ranem ląduje u nas w łóżku, wtedy też dłużej śpi. Plusem dostawki jest bliskość dziecka i łatwa jego obserwacja, jest tuż obok nas, bezpiecznie w swoim łóżeczku. Minusem jest obchodzenie jej przy kładzeniu się do łóżka, co już wspomniała jedna z moich przedmówczyń. Dostawka jest nieduża, nadaje się do małej sypialni ale niestety jest tylko do 9 kg. Przy większym bobasie starczy na krótko. Wtedy lepiej rozejrzeć się za czymś większym, jak np. Chicco next2me forever. Ogólnie bardzo przydatny gadżet :)
 
Dziewczyny dziękuję za Wasze wszystkie opinie i sugestie co do łóżeczka dostawnego 😊
Ale mam jeszcze pytanie co do koloru, czym się kierowałyście? Jakie kolory polecacie???
 
reklama
Do góry