reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko dostawne

Dziewczyny dziękuję za Wasze wszystkie opinie i sugestie co do łóżeczka dostawnego 😊
Ale mam jeszcze pytanie co do koloru, czym się kierowałyście? Jakie kolory polecacie???
Dostawkę mamy w miętowym kolorze. U córci w pokoju są pastelowe koloru także tym się sugerowałam, mimo że dostawka stoi w naszej sypialni 🙈
Z gadżetów mogę jeszcze z całego serca polecić chicco baby hug. U nas bardzo się sprawdza. W ciągu dnia mała w nim leży. Jest mobilne, także jeździ ze mną po całym mieszkaniu. Tutaj szlam w szarości aby pasowało do wystroju salonu 😉
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za Wasze wszystkie opinie i sugestie co do łóżeczka dostawnego 😊
Ale mam jeszcze pytanie co do koloru, czym się kierowałyście? Jakie kolory polecacie???
Ja mam kolor jasny szary (bodajże „cool grey” sie nazywa wg producenta). Chciałam zeby kolor był na tyle uniwersalny, zeby pasował do pokoju dziecięcego, jak i salonu czy jakiegokolwiek pomieszczenia. Szary jest raczej bezpieczny pod tym katem, aczkolwiek teraz żałuje, ze nie wzięłam beżu… 😍
 
Ja miałam Chicco next to me. Zastanów się czy na pewno, bo my po 5 miesiącach już musieliśmy młoda przełożyć do normalnego łóżeczka (dalej stało przy naszym łóżku tylko nie było przyczepione), bo było dla niej za małe, ciągle się chciała przewracać na brzuch i nie było jej wygodnie.
W moim mniemaniu również to przyczepienie dostawki do naszego łóżka, bylo strasznie nie wygodne, ja karmiłam i tak na siedząco a po porodzie ciężko było mi przechodzić dookoła tego żeby wyjść z łóżka. Może szczegół, ale z perspektywy czasu dla mnie istotny 🙂
Ja w ogóle tek dostawki nie blokowałam. Fakt miałam Chicco forever większe ale odsuwam kiedy chce po co tak przechodzić...odsuwam, wyjeżdżam, przestawiam 🙂super sprawa. Polecam
 
Hej, ja Ci polecam z calego serca chicco Forever, u nas sprawdza sie rewelacyjnie. Żałuję jedynie, ze nie mialam go juz na starcie tylko jak synek miał kilka mcy, bo teraz widzę, jakie to duże ułatwienie, kiedy masz opuszczany bok łóżeczka i dodatkowo sobie regulujesz wysokość, a nie wyginasz kręgosłup jak paragraf, zeby odlozyc maluszka :) no i wystarczy na dłuuuugo :) co do koloru ja mam ukochany beż, jak dla mnie najładniejszy I super sie sprawdza w praktyce :)
 
Hejka ponownie 🙂

Dziewczyny kupiłam chicco next 2 me magic evo D.Taupe 😊 jest to nowosc.

Wczoraj mój nie mąż je złożył, jak dla mnie bomba! Piękny kolor, super regulacja wysokości, co przyda się również przy psim dziecku, rozsuwany panel który można ogarnąć jedną ręką w pozycji lezącej przy dostawionym do łóżka, co mega przyda się po CC. Wczoraj przetestowałam go z każdej strony 😅 I materac tez wygląda super 👌
Dziękuję za każdą Wasza opinie!
 
Łóżeczko 😁
 

Załączniki

  • received_985392515790886.jpeg
    received_985392515790886.jpeg
    315,3 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Jeżeli kogoś nie stać bądź nie ma głowy do szukania takich gadżetów, to polecam naszą metodę. Bok zwykłego drewnianego łóżeczka wystawiony, przysunięty do naszego łóżka. Rewelacja. Nie szukasz, nie pytasz, nie czytasz rankingów, całość zajmuje jakieś dziesięć minut, bo jednak trzeba śrubki poluzować, żeby ściankę wysunąć.
 
reklama
Do góry