reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczko - dzieci rok po roku

to pierwsze łóżko bardzo fajne. mogłabyś zapodać linka gdzie można takie kupić :)? co myślicie żeby starszemu kupić łóżko 140x70 z barierką (będzie miał tak do 4,5 roku), a maluch przejmie po nim łózeczko. Potem kupimy łóżko piętrowe i starszy będzie spał na początku na dole, a młodszy przeniesie się do tego łózka 140x70. No i potem (za 2,3 lata) starszy przejdzie na górę a mały na dół. Mamy nie za duży pokój więc trochę kombinuje

Ja myśle ze chyba tak będzie najlepiej, ale Ty sama wiesz czy mały może już w dużym łóżku spać. Jak urodził się mój najmłodszy, córeczka miała 21 miesięcy i kupiliśmy jej łóżeczko turystyczne, przeniosła się tam kilka miesięcy wcześniej żeby się przyzwyczaić i tak jak już ktoś pisał żeby nie czuła ze ja ktoś wyrzuca z jej pierwszego łóżeczka. Natomiast starszy syn w jej wieku już przenosił się do dużego lozka. Każde dziecko jest inne :)
A łóżko piętrowe tez jest fajnym rozwiązanie na później :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze oczywiscie Przemysław ten pomysł bo z drugiej strony 16 miesiecy to jeszcze bardzo mało.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry