reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łożeczko turystyczne - opinie

kimel

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2007
Postów
103
Miasto
Warszawa / Geneva
Prosze podzielcie sie ze mna swoimi opiniami o lozeczkach turystycznych. Musze kupic, a do tej pory korzystalam z pożyczonych na wyjazdy i bylam bardzo niezadowolona, bo oba modele (jeden pamietam, ze z Mothercare) bardzo ciezko sie rozkladaly...:crazy: Z gory dziekuje Wam za pomoc :-)
 
reklama
U nas łóżeczko turystyczne bardzo się sprawdziło, mamy takie łóżECZKO - KOJEC Coneco VENUS+MEGA GRATISY !!!! (563744643) - Aukcje internetowe Allegro wszystkie informacje odnośnie ciężkości i wymiarów masz opisane na aukcji. Dodam jeszcze, bo napisałaś że dla Ciebie to ważne, rozkładanie zajmuje bardzo mało czasu i jest bardzo proste :tak: Aaaa i ja dokupiłam materacyk piankowy, bo te materace we wszystkich łóżeczkach turystycznych są dość twarde...
 
reklama
Witam,
Przymierzam się właśnie do zakupu łóżeczka turystycznego, które będzie jednocześnie łóżeczkiem stacjonarnym :) więc się podczepię do założonego już tematu :) Zalezy mi na stabilności i wszelakich potrzebnych gadżetach które powinno łóżeczko posiadać typu : wytrzymały przewijak, odpinany bok dla starszego dziecka itp. Na tą chwilę zastanawiam się nad wyborem ARTI Delux Plus lub ESPIRO melody. Nie ukrywam że względy estetyczne też odgrywają rolę. Szalę na strone Arti przechylają płozy do bujania , które ono posiada. jednak nie mam pewności czy takie płozy się sprawdzają?Czy ma któraś w was łóżeczko z płozami ? Może wiecie które jest bardziej stabilne?
Pozdrawiam
 
Do góry