reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Łóżkowe sprawy...

reklama

Helena

Fanka BB :)
Miasto
Zabrze
ja staram sie zasypic na lewym boku tak jak niby powinno sie lezec-chce sie przyzwyczaic ale nie zawsze mi to wychodzi niestety, wiec spie czasem na prawym a czasem w pozycji półbocznej tzn podkładam poduszki pod plecy...
ale ogólnie ciezko mi sie teraz spi, szczególnie ze przed ciąża spałam na brzuchu....

niunians

Miasto
NS
jak zobaczyłam pierwszy raz ten wątek to nie doczytałam do końca i jak pisało pozycje łóżkowe, to pomyślałam o całkiem innych niż te o których piszecie :)))
ja zawsze spałam na brzuszku a teraz na boku z nogą zgiętą w kolanie :))

laparada

Miasto
Warszawa/ Białystok
W związku z tym, że każda z nas ma apetyt na sex, i możliwe, że on rośnie z dnia na dzień, tak samo jak nasz brzuszek... zakładam topic.
Nie ma co się wstydzić, każda z nas jest w ciąży, i żadna nie przez niepokalane poczęcie w tą ciążę zaszła...

:-)

laparada

Miasto
Warszawa/ Białystok
Przyznam szczerze, że póki co nie mam problemów ze znalezieniem pozycji, bo u mnie brzusio jeszcze skromny... a że zawsze lubiłam eksperymentować, to kilka pozycji już mam przetestowanych... :)

ale przyznam również, że już dupkę coraz ciężej jest mi ruszyć aby pofikać jak jeszcze pół roku temu:sorry: wy też tak macie?

reklama

mamulica

Miasto
Świętochłowice
Laparda, a u mnie seks leży kompletnie...:sorry:Nie potrafię się przemóc, tak się cholernie boję, ze nie ma to dla mnie żadnego sensu - 0 przyjemności... W trakcie całej ciąży spróbowaliśmy 2 razy... :baffled:Mój mąż baaaardzo wyrozumiały, a poza tym ja dla niego teraz też jestem chyba matką naszego dzieciątka bardziej niż kochanką... :tak: W każdym razie ochotę na seks w głowie mam, ale to dla mnie gra nie warta świeczki... Potem po bzykanku co 5 minut latam sprawdzać czy nic nie cieknie, czy wszystko ok:no:... Bezsens... To już wole buzi, przytulanko i spać:tak:

Do góry