reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

dziubasek ja od pewnego czasu też dziwnie się czuje jak kochamy się od tyłu, więc już żadko się tak kochamy :))
 
reklama
Ja w I trymestrze kaplica, kompletnie mi się nie chciało :( a teraz masakra. mogłabym non stop. też się bałam na początku ,ale wiem że to dla dziecka bezpieczne :) Już brzuch za duży aby leżeć, ale od tyłu czy na jeźdźca daję radę. tylko, że na górze to mnie skurcze łapią w łydkach. Ja mam natomiast inny problem. Mój M myśli o dziecku. :no:
To dobrze ale on bardziej traktuję mnie teraz jako matkę która ma w środku jego dziecko i sie boi je skrzywdzić. Jakoś musze to przeżyć :-) I namawiać do "złego":crazy:

 
:baffled: to całkiem co innego...


bo temat seksualny pojawia się jeden na tym forum a tematów miast może być 100 nawet....
w zależności od tego ile mam i ile miast:tak:

wwięc nie wiem po co te zaczepki....:sorry:
 
:baffled: to całkiem co innego...


bo temat seksualny pojawia się jeden na tym forum a tematów miast może być 100 nawet....
w zależności od tego ile mam i ile miast:tak:

wwięc nie wiem po co te zaczepki....:sorry:

Dobrze, to ja założe temat "cukrzyca ciążowa", a ktoś inny "opuchnięte nogi - gestoza czy nie?" itd.. w końcu to same "poważne i ciężkie" a także "pojedyńcze" tematy...
 
:baffled: to całkiem co innego...


bo temat seksualny pojawia się jeden na tym forum a tematów miast może być 100 nawet....
w zależności od tego ile mam i ile miast:tak:

wwięc nie wiem po co te zaczepki....:sorry:
Ja jestem również przeciwna powielaniu tematów. Robi się straszny bałagan przez to.
 
reklama
Do góry