reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące a seks

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Hej wszystkim. Mam łożysko przodujące a współżyje z narzeczonym normalnie. Dodam że jestem w 24tc. Dopiero teraz przeczytałam że przy łożysku przodującym nie powinno się uprawiać seksu 🙈 Moja ginekolog nie mówiła mi nic takiego, nie dawała żadnych zakazów. Teraz zaczynam się bać, nie mam żadnych plamień, wszystko jest dobrze tylko nie mam zamiaru niczego pogorszyć nie daj Boże. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was współżyła normalnie mając łożysko przodujące i było wszystko dobrze? 😥
 
reklama
Dziwne,że lekarz nic o tym nie mówił. Jesteś pewna,że masz łożysko przodujące a nie na przedniej ścianie?
 
Jeśli masz faktycznie przodujące to poczytaj sobie o vasa previa i każ koniecznie to sprawdzić ginowi. Ostatnio znajoma przez to dziadostwo straciła dziecko.
 
A może masz po prostu łożysko nisko? U mnie też byli podejrzenie, że łożysko będzie przodujące bo było nisko (nie zasłaniało całkowicie szyjki). Ale w miarę jak macica rosła i się rozciągała łożysko "poszło" do góry. Rodziłam naturalnie. Ginekologa nie zabraniał seksu, nie miałam plamień. Ginekolog tłumaczył mi, że łożysko przodujące "diagnozuje" się w późniejszych etapach ciąży.
 
Do góry