reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Sylwetka Ty się z tą "władzą" tak nie rozpędzaj, bo patrząc na nasz kraj i naszą mentalność to "władzę" zaraz wszyscy chcą obalić ;) nooo tylko 10h podziwniam CIę :D ja po 8 mam dość, nawet się zdrzemnęłam taka jestem wymęczona.
I znów mam koszmary nocne :/
 
To tak jak z naszym rządem :D

Wiola ja też zbieram siły na jutro :( a mam lenia strasznego!
Ahaaaa i znów rzucam palenie :) moja siostra mi nie wierzy :(
 
Własnie przed chwilą na to wpadłam...coś u mnie dzisiaj z myśleniem powoli :-D

Czytałam...i ja też nie chcę wehikułu, pomimo tego, ze jest czasem bardzo cieżko, to nie zamieniłabym tego na żaden wehikuł...Miałam swoje 39 dni i tyle musi mi wystarczyc, a wcześniej radosć i oczekiwanie przez 5 miesiecy :-)

Kindzi---ja sie wybieram w Twoja stronę niedługo, wiec tym razem trzymam mocno kciuki!!! Inaczej użyję rąk inaczej
 
reklama
Do góry