reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

witam...ja KArolkowi dzis dałam stroik swiateczny.. taki z bombka i aniołeczkiem..jak bedzie w miare pogoda to zrobie zdjeice... jeszcze mu choineczke ubiore..:)


jejciu cała noc znowu tak strasznie wiało...;/nie mogłam spac bo ciagle myslałąm o tym ze wszytsko wiatr pozrzuca mojemu skarbowi...ehh...


Alexxia no tak długo nie musiałam czekac...ehh... Karolek ma kolege....no tak było mi przykro ze moj KArolek lezy ostatni ....




a gdzie reszta dziewczyn sie podziała??jakos tak tu pusto...
 
reklama
cześć mamunie!!!
coś tu dziasiaj puściutko... u mnie świąteczne porządki ruszyły przedwczoraj malowanie wczoraj sprzątanie a dzisiaj zakupy i odpoczynek... tak mi się nie chce tych świąt najlepiej bym gdzieś wyjechała... niestety narazie mieszkamy z teściami i nie mam możliwości zaszycia się we własnym kącie...
u mnie wieczór leci powolutku z męzem ale on siedzi przed tv :-)
 
i ja będę musiała się wziąść w garść ale jak sobie pomyśle o tym składaniu życzeń to mnie aż sciska bo czego mi moga wszyscy życzyć... myślałam nawet żeby uprzedzić wszystkich że podzielę sie opłatkiem ale bez zbędnych słów wiem że będzie mnie to za dużo kosztować... czasami mam wrazenie ze zdziwiałam i zdziczałam chyba wariuje...
 
reklama
bartkowa nie wariujesz ja tez z checia bm sie zamknela i nigdzie przez swieta nie wychodzila, oczywiscie oprocz mojej Ksiezniczki bo do niej napewno pojade...

przez kilka dni mnie pewnie nie bedzie bo laptop mi sie popsul:( wiec tak tylko z odskoku bede ale napewno nadrobie zaleglosci:)

Niedzielne swiatelko dl Naszych Aniołków
[*]
 
Do góry