reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Ja własnie sciągnełam szwy, ponoć one troszkę ciagnęly, dostałam lekarstwo i jest troszkę lepiej.
Ale i tak jakaś dziwna i nieswoja dzisiaj jestem.
Moze to pogoda?
Pada, zimno i do domu mi się już chce.
 
no i jestem po wizycie wszysciutko jest w porzadku szyjka piekna zdrowa :) teraz tylko czekac na te wyniki z posiewu jesli wyjda oki to nie musze sie na wizyte stawiac no i szczepionke moge juz wziasc nie musze czekac na wyniki odczekam pozniej 2 miesiace i znowu szczepionka i tak za 1-2tyg mozemy zaczac staranka :) tak sie ciesze bo myslalam ze starac bedziemy mogli sie dopiero gdzies w marcu a tu jak dobrze wszystk pojdzie to pd koniec roku juz bedziemy mieli zielone swiatlo :) n to tyle jestem bardzo zadowolona z wizyty a jeszcze gin mnie poprosil czy wykupie mu recepte (apteka 5min od niego ) i wizyte wzamian za to mialam za darmo :D
 
Hej dziewczynki Witam się i ja dołączyłam do grona Aniołkowatych Mam

Podczytuje was jakiś czas ale jakoś ostatnio odważyłam się coś napisać choć nie było mi łatwo podziwiam was dziewczynki wszystkie jesteście takie dzielne silne z was babki mam nadzieje że będę mogła czasami tu z wami pogadać tak od serca

_pietrucha_ światełko
[*] dla Stasia tule mocno

[*] dla waszych Aniołków

Zuziu Kocham Cię
[*]

Wiecie co najtrudniejsze dla mnie było powiedzieć Wikci że nie ma siostrzyczki. Ona mnie pytała gdzie jest to jej powiedziałam że z Aniołkami w Niebie a Ona mnie się spytała czy tez jest Aniołkiem a ja jej powiedziałam że Zuzia jest Aniołkiem a ona moim Skarbem
 
Ostatnia edycja:
Niunia- łzy lecą każdej z nas, gdy kolejna mama do nas dołacza. (*) światełka dla Zuzi.
Moment, gdy trzeba powiedzieć starszemu rodzeństwu, że braciszek lub siostrzyczka został aniołkiem jest najtrudniejszy. Twoja Wiki jest jeszcze mała, ale też ma pewnie mnóstwo pytań, w końcu czekała na siostrzyczke. Mój najstarszy do tej pory śpi z wielkim misiem, którego kupił Wojtusiowi. Młodszy cały czas wspomina, ze Wojtuś powinien sie z nimi bawić... Ale to też jest w dzieciach cudowne, że rozmawiają o rodzeństwie bez oporów.
czy jesteśmy silne i dzielne? Tego nie wiem, staramy sie, ale nie zawsze nam to wychodzi :no:
Wszystkie uczymy sie żyć razem z bólem, tęsknota i pustką, które nasze aniołki zostawiły. jednak wierzymy, ze nasze skarby dają nam mnóstwo znaków i jak tylko ich posłuchamy kierują nas na właściwą droge.

Pisz ile chcesz i co chcesz. Tutaj wszystkie doskonale sie rozumiemy, bo wszystkie czujemy to samo.

(*) Zuziu
(*) Aniołkowa Bando

(*)(*)(*) Wojtusiu- dzisiaj skończyłbyś 10 miesięcy...Jak inaczej wygladałoby nasze życie, gdybys był z nami...
Tesknimy kochanie, pamietamy i bardzo kochamy!!!

56.jpg
 
Witajcie:*

niunia - jesteś tak samo dzielna jak każda z Nas. Przed nami druga droga, pełna łez i cierpienia ale także uśmiechu i miłości.
Jeszcze życie się do Nas uśmiechnie. Mamy Swojego Anioła Stróża, on nad nami czuwa:*
Mamy jeszcze grupę wsparcia na fb, jakbyś chciała dołączyć daj znać:*

mika - piękny napis. Prosimy o zdjęcie pomniczka jak już będzie gotowy;) Mam nadzieję, że coś ruszyło i niedługo zobaczysz dwie kreseczki na teście ciążowym:* Kto wie, może będziemy razem się uśmiechać niebawem :))) OBY!!!!



[*] Wojtusiu
[*] 10 miesięcy to już duży chłopczyk z Ciebie:* Dzisiaj zapewne wysyłasz dużooo sił dla rodziców:*
Światełka dla Was Aniołeczki
[*]
[*]
[*]
[*] Światełka dla Was moje Dzieci. Kocham, kocham, kocham!!!!
[*]
[*]
[*]

 
Jak mnie dawno tu nie było,ale tak ciężko witać kolejną mamę przechodzącą przez tą tragedie.
niunia102 witaj aniołkowa mamo i zapraszamy rozgośc się ,wygadaj to pomaga ja tak mam już przeszło dwa lata:(
sylwetka ty to potrafisz pisać pamiętaj,żeby jeden z pierwszych wydań twojej książki trafił pod mód adres;)
Mama Aniołeczka Natalki mam nadzieję,że ci pomoże nasz psycholog się niestety nie sprawdził:(
_pietrucha_ dla Stasia
[*]
mika.k jak już projekt macie to i z kamieniem szybko pójdzie-napis piękny. Trzymam kciuki,żeby się "zadziało"&&&
Dla Aniołeczków
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
Dla staraczek &&&&&&&&
Dla zafosolkowanych buziak w brzusio;**

 
reklama
Do góry