reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Pietrucha , Margo kochane nasze bedzie dobrze !!!!!! zobaczycie !!!:tak: przytulam was najmocnije jak potrafie ;-) buziaki ;-)



Syneckzu naukochańszy (*)
Aniołeczki maluskie(*) czuwajcie nad swoimi mamusiami i rodzeństwem
 
reklama
Pietrucha strach jest okropny... zgadzam się...
Ja staram się być czymś zajęta bo jak tylko mam chwilę to zaraz rozmyślam i mam najczarniejsze myśl...
Sama nie wiem co zrobić żeby nie oszaleć do kwietnia...
Masakra jakaś.:szok:
 
Margo kochana strach niestety bedzie juz cały czas ... teraz w czasie ciazy , przy porodzie i jak jzu maluszke bedzie na świecie cały czas bedziemy sie o nie zamartwiac i bac ...niestety nasze ciąże nie sa łatwe pod tym wzgeledem ... ale jakos trzeba sie czyms zajac zeby nie myslec .. a jak zaczynaja nachodzic złe myśli to odrazu sobie mowic " teraz bedzie dobrze " i przestawic na pozytywne myślenie ;-) ja tak całą ciąże robiłam .. nawet wtedy gdy tak strasznie krwawiłam na samym poczaku i lezałam w szpitalu ... te powtarzanie sobie ze bedzie dobrze takj naprawde ratowało mi tyłek bo inaczje bym zwariowała ...:-p pamietajcie dziewczyny ze wasze dzieciaczki czuwaja nad wami i swoim rodzeństwem :tak:


1 Listopada zbliża sie wielkimi krokami ... chodze juz po kwiaciarniach i zerkam co by tu kupic ... znowu wszystkie pomniczki beda pięknie ustrojone i wyczyszczone ... ahh szkoda ze niektorzy pamietaja o swoich bliskich tylko wte dni ...;/
ucze Olka robic papa i posyłac buziaki i zawsze jak jestesmy u Karolka i idziemy juz do domu to mu mówie Olusiu zrob papa i poslij buziaczka braciszkowi .. a Olus stara sie to robic i cieszy sie przy tym .. a ja mu mówie i poleciały buziaki wysoko do nieba ... a mały tak pięknie sie uśmiecha .. az łezka w oku mi sie kreci bo nie tak miało byc ... :-(


Karolku syneczku kochany (*)
Aniołeczki (*)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!

Co u Was słychać?
Monila - i co, wpadło Ci coś w oko? Ja też myślę o nowym stroiku, bo Stasieńkowy już brzydki i mnie drażni... i też zastanawiam się co by tu kupić... Stasiek ma teraz wrzosy i chryzantemę, ale jeszcze coś chciałabym mu dokupić.. bo raczej robić nie będę tym razem...Dobrze, że jest Wszystkich Św, przynajmniej raz do roku niektórzy wysprzątają groby najbliższych... ;/

Synku mój, czuwaj nad nami!
Mamusia się strasznie boi jutrzejszej wizyty.. bądź przy mnie, dodaj sił
[*]
Dzieci moje, tęsknie!
[*]
[*]
[*]
[*]
63_1_17.gif
Aniołkowa bando
[*]

 

Załączniki

  • 63_1_17.gif
    63_1_17.gif
    38 KB · Wyświetleń: 74
Witam,

Dawno tu nie zagladałam...ale za bardzo nie było o czym pisać.

Monila, mój Mikołajek jak odchodzimy od grobków, to zawsze na pożegnanie, stara się przeżegnać i na końcu " papa Braciszki..."

Pietrucha, gratuluję!


Wczoraj minęło 5 lat od śmierci Maciusia, a wydaje się jakoby to było tak niedawno, a to już 5 lat... Dziś pół roku od informacji, że Miłoszek odszedł... Ciężkie te dni... I tylko jedna osoba pamiętała. Przykre to...
My 1 listopada idziemy jak każdego razu zapalić swieczuszkę ewentualnie wymienić kwiatuszki w wazoniku, gdyż 7 Maciuś ma rocznicę, 15go Dzień Dziecka Utraconego. Nie lubię 1go gdyż właśnie wtedy jest wyścig żeby mieć jak najwięcej na grobie, a nie o to przecież chodzi...
Ja na 15go mam dla Chłopców upatrzony stroik. Jeszcze Miłkowi muszę znaleźć Aniołka.

Postaram się mieć Was na bieżąco. Pozdrawiam
 
Dziewczyny gratuluje wam Fasolek, bedzie dobrze...w końcu musi być dobrze.

Ewcia :-:)-:)-( nie wiem co napisać....tak bardzo jest mi przykro....

Dla Maciusia milion swiatełek do nieba :(*)(*)(*)(*)
i dla Miłoszka jaśniutkie światełka (*)(*)(*)(*)
 
Pietrucha no ja własnie mam takie drewniany wianuszek ...i mysle zeby zaniesc go do kwiaciarni niech mi go pieknie ustroja w kolorach jesieni , zawsze miałąm stroik w kształcie serduszka .. i przewaznie mam wsio biało niebieskie .. a teraz zachciało mi sie w kolorach jesieni ...

Ewcia no zalezy kto jak na to patrzy ... ja nigdy nie przescigałąm sie zeby było duzo na grobku i duzo zniczy bo nie lubie takiego przepychu ... ja tam lubie skromnie ale ładnie :tak:


Pietrucha jak sie czujecie ??



Karolku syneczku (*)
Aniołki (*)
 
reklama
Bibiana, racja, powinnyśmy...

Monila, ja też nie podchodzę do 1go w ten sposób. Niestety większość chcąc nadrobić cały rok tak do tego podchodzi... Zresztą widać to tego dnia. A wystarczyło by pamiętać nie tylko we Wszystkich Świętych...


Moja siostra ma we wtorek cesarkę, aż się boję swojej reakcji. Niby teraz jest ok, ale nie wiem czy też tak będzie jak zobaczę Malutką...
 
Do góry