reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
DSC_2630.jpg a oto nasz bombki..nasza jest ta niebieska...tylko jakos ciemniej wyglada na zdjeciu...a ta zółta dla tesciowej



no i obiecane zdjecie z 1 Listopada...

DSC_2560.jpgDSC_2561.jpg





dziewczyny mam pytanie z całkiem innej beczki... otoz jak wiecie po smierci KArolka znalazłam prace...tylko ze jak narazie mam umowe o prace co 2 tygodnie i to przez agencje pracy... na umowe pod firma i dłuzsza moge liczyc najwczesniej w lutym.. wiec jesli teraz zaszłabym w ciaze to jak by to było? przedłuzyliby mi umowe tylko do dnia porodu czy wogole??
 
Ostatnia edycja:
Witam Kochane Dziewczynki :**
Światełka dla Waszych Aniołków Kochanych
[*]
[*] i dla Mailuj
[*] gdzie ta sprawiedliwość..... brak słów że tyle młodych ludzi i maluszków Bóg zabiera do siebie :(((((
Monila co do umowy to o ile się orientuje to umowa musi objąć trzeci miesiąc żeby umowa była przedłużona do dnia porodu i chyba tylko do dnia porodu :( takie mamy popiep.... prawo w Polsce. Ja wróciłam do pracy po mmacierzyńskim i po miesiącu bez słowa zostałam zwolniona no cóż nie ma sprawiedliwości.
Pozdrawiam Dziewczynki :*****
 
Kasiulek dobrze rozumiem ze umowa musi objac 3 miesiac ciazy?? kurcze jesli tak to nie dobrze.. poniewaz mam prace w temperaturze minusowej i wszystkie ktore sa na poczatku ciazy odrazu dostaja zwolnienie od ginekologa...
 
Monila jeżeli jesteś zatrudnione na okres próbny krótszy niż miesiąc, ochrona nie przysługuje (art. 177 § 2 k.p) Jeżeli miałabyś umowę z 1 pracodawcą na czas dłuższy niż miesiąc, a ulegałaby rozwiązaniu po 3 m-cu ciąży to masz świadczenia i umowa przedłuża się do czasu porodu. Kasiulek ma rację.
 
Monila dziś jest pogrzeb maleństwa o 9;30,widzisz mówiłąm ci że nie powinnaś mówic że chciałabyś żeby obok Karolka ktoś jeszcze leżał długo nie musiałaś kochana czekać, nie rozumiem tego świata dlaczego dzieci muszą umierać dlaczego nie mogą doznać szczęśliwego dzieciństwa na ziemi?
Matka pod serduszkiem nosi maleństwo 9 miesięcy a potem dziecko umiera nie rozumiem !
Światełko dla wszystkich aniołków
[*] i dla lipcóweczki strszne te biedne:wściekła/y: dzieci przecież najważniejsza jest mama dlaczego Pan Bóg zabrał im mamę..się zdołowałam a malutki ma 5 miesięcy szok...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześc Dziewczyny

Wasze bombeczki są cudowne. Ja wczoraj ubrałam Kubusiowi choineczke, ale zastanawiam się kiedy zanieść, bo boję się, że znowu ukradną.

Ściskam Was mocno w ten ponury, deszczowy dzień, a naszym wszystkim Aniołkom przesyłam światełka [[*******]]
 
Do góry