reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Czesc dziewczyny dzieki wielkie za wsparcie zaczelam brac bromergon plus zabandazowane piersi i w srode bylo juz w miare normalnie najgorsze bylo ze musialam jechac szukac laktatora jak najtanszego bo az raz go uzylam ,ale bolalo jak cholera sciaganie mleka i wylewanie sama sie sobie zastanawiam skad ja mam na to wszystko tyle sily zawsze mi sie wydawalo ze jestem slaba osoba a tu cios za ciosem i czlowiek musi sie podniesc i isc dalej bo ma dla kogo od wczoraj wzielam sie za malowanie pokoju i codziennie cos sobie wynajduje bo najgorsze jest jak usiade i zaczynam rozmyslac a wtedy moge siedziec i siedziec godzinami tak sobie mysle jakie to niesprawiedliwe ze zamiast kupowac dzieciom zabawki to my szukamy zniczy dla naszych aniolkow serce mi peka na sama mysl
pozdrawiam Was i trzymajcie sie cieplo
dla naszych anolkow
[*]
[*]
 
reklama
Dziewczynki ;*

Kaska294 zagladaj do nas czesciej, tu wszystkie przezywamy to samo, w grupie zawsze razniej...

Filipku (***)
Aniolku Gosi (***)
Nicolus (***)
Michalku (***)
Przedszkolaczki (***)
Fasolki, zdrowka ****

MILEGO DNIA BABECZKI :)
 
Nicoluś
[*]
[*]
Iskiereczko Gosi
[*]
[*]
Filipku
[*]
[*]
Michałku
[*]
[*]

Nasze Kochane Aniołeczki
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]

a ja byłam na zakupach z mężem i kupiłam latarenke dla Nikosi, tylko muszę ja przemalować bo jest brązowa a ja chce białą... była biała ale inna i nie za bardzo przypadła nam do gustu wiec kupilismy ta i przemalujemy

Kaska zagladaj do nas, wiem ze ciezko jest tez nie raz nas czytac bo wszystko wraca jak ktoras z dziewczyn opisuje swoja historie, ale wiem po sobie ze gdyby nie te dziewczyny i nie te forum to dluzej bym dochodzila do siebie i duzo rzeczy bym nie zrobila gdyby nie wsparcie dziewczyn
 
kaska294 Każdej się wydawało że ma niewiele w sobie siły a gdy przychodzi tragedia kochana wtedy dopiero się okazuje jak człowiek jest silny i musi trwać w tym przekonaniu że strata dziecka to najgorsze co może nas spotkać.Też sie czyms próbuje zająć żeby nie siąść i nie myśleć o tym wszystkim bo to przygnebia psychike i bardziej wszystko boli.
Doskonale wiem co czujesz,tak samo sobie myslę że czemu nie moge kupić dziecku zabawki,ubranka a muszę iść na cmentarz i zapalam znicze,kupuje kwiaty.To jest bardzo NIESPRAWIEDLIWE i nigdy jej na tym świecie napewno nie będzie.


Wykonałam juz sałateczkę,jest przepyszna polecam przepis,już go sprawdziłam :-) A przyprawkę do piersi dodałam gyrosa,jest taka bardziej czujniejsza od przyprawy do kurczaka
kaska294

Ten bandaż własnie bardzo mi duzo pomógł,odpoczywałam tylko pół godziny wieczorem bez niego,wtedy jak się właśnie kompałam a tak to cały dzien i noc chodziłam taka obwiązana.Pokazało się niewielkie mleczko ale zanikło i nie miałam z tym dużego problemu.Lekarz mi zalecił abym tak tydzień w tym pobyła ale ja wolałam dłużej i chodziłam w nim prawie 2 tygodnie,dla własnego pewności aby mi się nic złego nie stało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i mi wszystko zjadlo-jeszcze raz...
witam Aniolkowe mamusie przepraszam,że tak rzadko-zawsze jestem zla na siebie,ze tak mało z Wami jestem.;(
Moja Lenka ma zawsze zimne rączki zawsze jak je grzeje to przypomina mi się jak grzalam lodowate rączki Nicoli przed włożeniem do trumienki;(
Nie mam pomysłu na 15 ani dla Nicoli ani dla reszty dzieciaczkow na cmentarzu:(
Napisala do mnie dziewczyna ktora też została aniolkową mamą-może jak będzie silniejsza napisze tu do Was na razie was podczytuje. Nie wiem ile to trzeba mieć sił,zeby dac sobie radę bez Was-mi było ciężko.
Byłysmy z Lenką w odwiedzinach u Iwonki-wygląda bardzo ładnie-powoli robi wyprawkę bo boi się zostawić wszystko na glowie TZ .Już się nie moge doczekać aż zobaczę tego jej malego Antosia:)
Dla wszystkich aniołeczków na 15 pażdziernika
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
 
HEJ bede zagladac napewno w miare mozliwosci my zaczelismy dzien od basenu nastepnie godz odpoczynku i zaraz do kosciola na msze i spotkanie z ksiedzem bo juz mamy proby itp do przyjecia syna po drodze na cmentarz zapalic switelka dla naszych babelkow a potem dalej tapetowanie i niedziela zleci i kolejny dzien za nami papa pozniej sie odezwe

Marlon Roudette - NAPISY PL - New Age - Polish lyrics [HD] - YouTube

nie wiem jak Wam ale mi sie bardzo bardzo podoba ta piosenka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczynki

ostatnio czasu mi brakuje, żeby popisać... Po powrocie z pracy jestem taka zmęczona, że mysle tylko o spaniu.

Jutro rocznica Kubusia, boję się tego dnia... ale wierzę, że Kubuś da mi siłę...

dla wszystkich naszych Aniołeczków
[*]
 
reklama
Witajcie kobietki :-)
To prawda pustki jakieś,wczoraj tez pełno Was nie było :-)

"Bóg się Mamo nie pomylił" - HANIA - YouTube

piekne
unhappy.gif
((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry