reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Elomelo nasza kochana szczęścia , szczęścia i jeszcze raz szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń :)

images

 
reklama
Elomelo kochana wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń , duzo miłosci i radosci , niech kazdy dzien przynosi ci same dobre rzeczy !!!!!
Tort_Urodzinowy_z_Pr_4T_medium.jpg
 
Hej Dziewczynki u mnie wszystko topnieje.Z daszków spadają bryły lodu....aż strach.

Wczoraj oglądałam program Prawdziwe życie.Było o mojej 17letniej kuzynce która została zamordowana 12 lat temu.Sprawcy nie znamy. Jeju wszystko powróciło. W dodatku pokazywali archiwalne wypowiedzi wujka który zmarł 5lat temu.Ola była jedynaczką.
I to pytanie...dlaczego?

Dla wszystkich dzieciaczków (*)
 
Dziękuję Wam dziewczynki za pamięć. Baaardzo mi miło, bardzo. Ogromnie sie cieszę, że jesteście ze mną, bo to taka okrąglutka rocznica. Od samego ranka moja Rodzinka przywitała mnie z życzeniami, teraz Wy. Czuje sie jakoś szczególnie. :-D

Gosiu, podczytywałam wczoraj co piszesz na innym wątku, niestety za późno, bo juz było po programie. Przykre to ... Przytulam

Dziewczyny - poczytajcie GMO - szokujące wyniki pierwszego długotrwałego i niezależnego badania
 
Ostatnia edycja:
Elomelo, samych radosnych chwil w życiu i oby słońce zawsze świeciło dla Ciebie, buziaków tysiące...
roze.jpeg
Mika, jeśli wynajmujesz mieszkanie legalnie, to nie powinnaś mieć problemów. Lokator ubiega się pewnie o dodatek mieszkaniowy z MOPSU, ale z tego co wiem to musi być spisana umowa najmu i przynajmniej kiedyś było tak, że starający się o dodatek musiał być zameldowany w tym mieszkaniu, np. na czas określony. Ale tak jak dziewczyny radzą, popytaj w Moopsie.

Gosiu, przykre to wszystko :-(o kuzynce, o zmarłym tak młodo księdzu...kurcze kolejny raz uświadamiam sobie jakie życie jest kruche, a my biedni, bo nie mamy wpływu na to co będzie...
 
Tak wszystko mam legalnie rozliczam sie z mieszkan w podatku chodzi mi o to ze ja nie chce nikogo meldowac juz raz wchodzilam do wlasnego mieszkania z policja bo lokatorzy nie chcieli wyjsc oni mi mowili ze ja musze wyrazic zgode na to aby pobierali dofinansowania wiem tylko tyle ze załatwili sobie niskie dochody i z racji tego maja dostac tylko po co tu moja zgoda ?????
 
Witam
u nas dziś cały czas pada...
Aga buziaki!!! Wpadaj częściej!
Elomelo wszystkiego co najlepsze!!! spełnienia wszystkich marzeń!!!
images

Julcia
[*]
[*][*
]
Karolek
[*]
[*]
[*]

Aniołeczki
[*]

Córeczko, kocham...
[*]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry