reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam sie z rana , za oknem znowu chmury wrr dobrze ze nie pada normlanie w tym roku mamy straszna pogode moj mezus smieje sie ze przetsanie padac a zacznie snieg sypac :-p przeciez tego słona w tym roku tak malusio było ehhh ....

Izunia piekne zdjecia az łezka w oku sie kreci


wrrrrr nie dostałam urlopu ;/ chciałam sobie wziasc do konca tygodnia tak zeby spokojnie dotrwac do wizyty ale niestety nie dostałam :-( tak wiec pozostało mi przez te pare dni oszczedzac sie w pracy dalej tak jak robiłam to do tej pory , jesli we wtorek wszystko bedzie dobrze to napewno odrazu dostane l4 wiec bede juz spokojniejsza ...Boziu tylko zeby było dobrze ...

za 4 dni 2 rocznica odejscia mojego syneczka :-(


Karolku(*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
Monila będzie dobrze zobaczysz.A nie chcesz powiedzieć o ciąży w pracy ??może byś wtedy dostała wolne?? Karolek czuwa nad Wami .A z tym brakiem słońca to prosze nie krakać ja chcę dziecku morze pokazać i SUCHY piasek.;ppp
 
Izunia no niestety w pracy powiedza ze jak jestem w ciazy to mam isc na l-4 a nie pracowac ... tak wiec musze przepracowac jeszcze te pare dni ...oszczedzam sie jak moge do ciezszych prac wołam chłopakow tłumaczac sie tym ze mam zakaz podnoszenia od lekarza :-p a ze kumpli w pracy mam w porzadku to nie ma tak zle ;-)
z tym słoncem to nie krakam :-p no ale kurcze jak tak dalej bedzie to naprawde przestanie padac deszcz a zacznie sypac snieg :-p no ale miejmy nadzieje ze od poniedziałku pogoda sie poprawi i ze bedzie cieplutko ;-)
 
Czesc dziewczyny


Wyjechałam daleko od domu odpoczęłam fajnym miejscu i naprawdę lepiej u mnie i fizycznie i psychicznie.
Monila co ja widzę ogromne gratulacje i trzymam mocno kciuki.
Malinka bardzo mnie wzruszyło zdjecie lenki z aniołkiem widziałam FB
Wiecie co u nas już pada dwa tygodnie to jakas masakra a mnie czeka tyle prania

Pozdrawiam Was goraco cały czas jestem z Wami myslami

Dla naszych Aniołeczków(*)(*)(*)
 
Wiola jesteś Wielka!
Co do domku mojego Michałka to tylko tyle mogę mu teraz dać za każdym razem gdy jestem na cmentarzu i zapalam lampki lub zanoszę kwiatki to wydaje mi się że ciągle to za mało....

U nas katar przynajmniej Franio się kicha.. masakra
może znacie jakiś mało drastyczny sposób na oczyszczanie noska
za tydzień szczepienie więc musi być ok . A jeszcze jedno co sądzicie o szczepieniu przeciw ospie
za czy przeciw czekam na podpowiedzi
 
przeciwna jestem szczepieniu wszelakimi skojarzonymi typu 3 w 1 czy 6 w 1 bo to niezłe świństwo jest. Jeśli chodzi o ospę to nie mam zdania, u mnie Igor zachorował jak miał 3 lata więc ospę mamy już z główki ;-)

A oczyszczać nosek można za pomocą maści majerankowej :-)
 
dorka895 ja szczepiłam 5 w 1 po te szczepienia uważam za na prawdę obowiązkowe ale ospa-bez przesady ja przechodziłam ,moje starsze przeszły więc i jak Lenka będzie musiała przejść to też jej korona z glowy nie spadnie-takie moje zdanie:)))

Co do oczyszczania to mamy ten sam problem zawsze jak Lenka ma katar wyciągam fridą ale oczywiście moje dziecko już na sam widok krzyczy.Maścią majerankową smarujemy ale niestety nic nie pomaga teraz testujemy balsam Musteli i jak na razie i ja i dzidzia jejsteśmy z niego zadowolone ,w końcu nie ma krzyku jak chce pomóc lepij spać .
 
Witam się już domku.Niestety bajzel niesamowity.
Nie wiem kiedy Was nadrobię. Przeczytałam ostatnie posty i widzę temat szczepionek.
Ja szczepiłam 6w1.Na ospę również.Byłam przeciwna ale lekarka powiedziała że panuje śmiertelna.Nie trzeba mi było więcej.Przekonała mnie. Powiedziała że i tak ospę może przejść ale z mniejszymi dolegliwościami.
Nie wiem.Mi wystarczyło że były wypadki śmiertelne.

Kochane moje buziaki dla Każdej z Was a dla maluszków (*)
 
reklama
(*) dla Karolinki
(*) Aniołki nasze
(*) Wojtusiu

Malinko- u mnie piękne słońce i tak ma zostać, więc wyruszaj nad morze!!! A jak będziesz w moich okolicach to zapraszam :-)

Monila- wytrzymaj jeszcze pare dni, dobrze, ze masz takich kolegów, którzy pomogą. A później to już nóżki do góry :-)

Dorka ja szczepiłam tylko odra, świnka, różyczka, reszte osobno. A ospę chłopcy mieli w przedszkolu. Szczepione dzieci też miały ospę, dwie, trzy krotki i koniec.
 
Do góry