reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dla Karolinki(*)
Dla naszych anielskich Skarbów(*)
Syniu-mamunia mocno kocha
Fasolinki-zdrówka...

Goniu-no nareszcie!!!!!Ileż to każesz na siebie czekać:no:?

Ja szczepiłam 6 w 1. A przeszedł ok. Aczkolwiek przy 2 ostatnich (w tym pneumo) była lekka gorączka i spadek żywotności.
Mój starszy ospę przeszedł okrutnie. Miał wszędzie nawet w gardle i przy gałce ocznej! Na szczęście dostawał lek alergiczny i się nie drapał ale ślady pozostały. Nie chciałabym szczepić A na ospę, ale zobaczymy!

Malinka- co to za balsam????
Na katar, kaszel i ogólnie w stanach przeziębieniach polecają też nebulizator. Zastanawiam się nad nim bo A często jest zakatarzony! A na widok fridy u nas jest bek!

Buziaki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!


Pszecie o szczepionkach ja szczepie 5 w 1 i nie szczepie dodatkowo nan nic.U Gabrysia katarem i kaszlem walczę od 3 maja pewnie alergiczny ale juz teraz wylądowalismy na antybiotyku.

Wiecie od dwóch tygodni w koncu wyszło u nas słoneczko


Pozdrawiam


Aniołeczki(*)(*)(*)
 
Kochane moje balsam dla maluszków taki;
Mustela bebe balsam Spokojny Sen NOWY (3276782161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ale wpadłam,żeby ukatrupić Gosię bo przez nią dziś nie zasnę :(( Napisała wczoraj o tej śmiertelności u dzieci chorujących na ospę a ja właśnie dziś złapałam półpaśca i boję się o Lenkę:((((( Dziewczyny powiedzcie,że nic jej nie będzie plissssss:(((
Frogusia co ja mogę na to brać ? sama mogę iśc do apteki czy muszę do lekarza??
 
reklama
Do góry