reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa

Ja biorę luteinę od początku ciąży (dopochwowo, bo lekarz uważa, że jest skuteczniejsza niż pod język), ponieważ mam wysoki poziom progesteronu, który skutecznie uniemożliwiał mi zajście w ciążę i jej donoszenie. Na początku brałam też bromergon, żeby w ogóle się udało.
 
reklama
Ja biorę luteinę(progesteron) od początku ciąży. Miałam bóle podbrzusza. Obecnie mam problem z niewydolnością szyjki macicy, w związku z tym dopochwową zmieniono mi na doustną.
 
Luteinę również biorę na podtrzymanie ciąży. Najpierw brałam 2x1 potem 3x1 a teraz 4x1
Dawkę zawsze ustala lekarz. A na ulotce jest mniej więcej napisane w jakim przypadku jaka dawka.
 
Do góry