reklama

Luteina przy staraniach o dziecko

reklama

jasani

Fanka BB :)
Od
31 Styczeń 2017
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
24
Seks codziennie nic nie daje podobno bo plemniki są ruchliwe po 72h dopiero
No ja mam inne informacje. Plemniki tworzą się cały czas, mogą być najwyżej mniej dojrzałe, ale na pewno nie mniej ruchliwe. No chyba że, Twój partner ma problemy z nasieniem. Jeżeli staracie się o dziecko to chociaż co drugi dzień powinniście się kochać. Jeden raz podczas całego cyklu czasami nie wystarcza.

Od
24 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały luteine. Lekarz kazał mi brać od 16 dnia do 25 dnia cyklu przy cyklach 26-28 dniowych. Po dwie tabletki dziennie rano i wieczorem. Myślicie że mogę tak brać? Owulacje mam w cyklach (widać było na usg) więc nie chcę sobie zahamować, a testów owulacyjnych nie robię. Powinnam zacząć?

Od
13 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały luteine. Lekarz kazał mi brać od 16 dnia do 25 dnia cyklu przy cyklach 26-28 dniowych. Po dwie tabletki dziennie rano i wieczorem. Myślicie że mogę tak brać? Owulacje mam w cyklach (widać było na usg) więc nie chcę sobie zahamować, a testów owulacyjnych nie robię. Powinnam zacząć?
A w ktorym dniu cyklu masz owu?

witch84

Fanka BB :)
Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
@Lajla123 Moim zdaniem jeśli Twoje cykle są 26-28 dni, to 16dc będziesz po owulacji. Faza lutealna trwa 14 dni, więc owulację powinnaś mieć 12-14dc, a to daje 2 dni w rezerwie. Może jednak dla pewności porób testy owulacyjne? Mierzenie temperatury jest niewygodne (przynajmniej dla mnie), a i wiele czynników może wpłynąć na jej wartość.

Od
13 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
No właśnie tak co do dnia to nie wiem. Cykle mam regularne, ale lekarz przepisał mi luteine bo miałam za niski progesteron jednak nie mówił nic o monitoringu owulacji itd. Może powinnam zacząć mierzyć temperaturę.
Z temperatura to nie wiem bo to kilka cykli powinno byc dla porownania chyba. Mysle ze powinnas sie zglosic na monitoring kolo 13 dnia. Dla pewnosci. Chociaz jesli cykle regularne to nie powinno byc problemu. Lekarz chyba wie co robi :)

reklama
reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019